Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Vypnutí obrazovky při poslechu hudby

(Téma vytvořeno: 29-03-2018 02:42 PM)
21601 Zobrazení
avatarpavel
Apprentice
Možnosti

Dobrý den,

je nějaká  možnost,abych mohl mít vypnutou obrazovku,když poslouchám jen hudbu?Rád poslouchám rádia z aplikace, když vařím v kuchyni kde trávím poměrně dost času,tak mi přijde zbytečné aby TV jela.Jsem trošku skrblík,vypínám každou noc všechno z elektřiny a věřím že i tohle by mi něco ušetřilo na energiích.Jsem teď doma s invalidním důchodem se zádama, tak se aspoň zdokonaluji v naší české gastronomii při poslechu hudby víte.

1 Řešení


Přijatá řešení
Řešení
JacobInDaHouse
Pathfinder
Možnosti

Supr, to je Jéčková řada, nebyl jsem si jistý, tak jsem pro jistotu kouknul na simulátor a je tam funkce vypnutí obrazu, jak jsem si myslel. Nevím jak moc technický typ seš, tak ti to radši vyscreenuji.

 

Takže zmáčkneš MENU a pak:

1.

screen1.PNG 

2.

screen2.PNG

 

Zkus a uvidíš. Nevím, v čem to posloucháš a jestli to primárně funguje jen pro vysílání nebo třeba i v appkách jako Spotify aj. Jo jinak je tam nějaký hint, že obrazovku pak zase zapneš čímkoli, krom POWER a tlačítek hlasistosti, kdyby to nešlo přečíst. 

 

Zobrazit řešení v původním příspěvku

10 Odpovědi
JacobInDaHouse
Pathfinder
Možnosti

Nějaké info, o jaké TV mluvíš, by se šiklo chlape :smileywink: Pokud nemáš papíry, tak ze zadu je vždy nějaká etiketa s číslem označení. 

0 Like
avatarpavel
Apprentice
Možnosti

Jejda pardon.Je to model UE50MU6172

Řešení
JacobInDaHouse
Pathfinder
Možnosti

Supr, to je Jéčková řada, nebyl jsem si jistý, tak jsem pro jistotu kouknul na simulátor a je tam funkce vypnutí obrazu, jak jsem si myslel. Nevím jak moc technický typ seš, tak ti to radši vyscreenuji.

 

Takže zmáčkneš MENU a pak:

1.

screen1.PNG 

2.

screen2.PNG

 

Zkus a uvidíš. Nevím, v čem to posloucháš a jestli to primárně funguje jen pro vysílání nebo třeba i v appkách jako Spotify aj. Jo jinak je tam nějaký hint, že obrazovku pak zase zapneš čímkoli, krom POWER a tlačítek hlasistosti, kdyby to nešlo přečíst. 

 

avatarpavel
Apprentice
Možnosti

Jejda to kdybych věděl že to je takhle v menu,tak ani neotravuji. Paráda,funguje dík.snad něco ušetřím

0 Like
LenkaK
First Poster
Možnosti

Moc děkuji za váš návod. Moc mi pomohl u mé původní televize, protože mám malého prcka a ráda si pouštím hudbu z YouTube a nechci aby koukal na klipy :-). 

Teď mám akorát problém s tím, že jsme si pořídili novou řadu Samsung TV a ta má úplně jiné setting menu a tato možnost vypnutí obrazu tam není :-(((. Jedná se o model UE65NU7470U a byla bych vám víc než nesmírně vděčná, kdybyste mi poradil jak vypnout obraz u tohoto modelu...

LK

0 Like
Tomekkk
Pioneer
Možnosti

Mám obavy, že u tohoto nového modelu vypnutí obrazu není bohužel možné:thinking-face:

0 Like
LenkaK
First Poster
Možnosti

Ojojoj, to mi neříkejte... :-(((((

Bohužel jsem to tušila po tom co jsem to v menu nenašla, ale pořád jsem doufala, že to nějak půjde :-).

 

0 Like
Bogec
First Poster
Možnosti

Dobrý den,

rád bych se připojil k debatě zda je možné vypnout obraz u tv qe65q80aatxxh, případně jak?

Děkuji za případné reakce či rady.

0 Like
Emmet_B
Pioneer
Možnosti

Tak: Nastavení -> Obecné -> Usnadnění -> Vypnout obrázek

0 Like