Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

NU7442 - předinstalované aplikace

(Téma vytvořeno: 10-01-2019 02:44 PM)
3644 Zobrazení
stanclfilip
Explorer
Možnosti

Dobrý den,

 

je nějaká možnost odstranit vámi predinstalované aplikace z televize? Za prvé je tam nechci mít a zadruhé zabírají celkem dost paměti, tudíž mi nejdou aktualizovat ostatní aplikace. Jedná se konkrétně o tyto nechtěné aplikace - HBO GO, Prime Video, Voyo, Ku Ki, Lepší TV, Evropa 2, Frekvence 1, TV SME, Rádio Expres a iDnes... Kupoval jsem si televizi, na kterou si dám to, co já chci, a rozhodně si nepřeji ji mít napůl funkční kvůli vašem partnerským aktivitám.

 

Předem díky za info.

18 Odpovědi
FatherTed
Navigator
Možnosti

Zdravím, také jsem zkoušel a odinstalovat je nejde, jsou prý v základu TV a jsou součástí TV. Holt TV nejde personalisovat vlastními aplikacemi na 100%:face-with-rolling-eyes:

Kontaktoval jsem podporu Samsung a tam mi to také bylo řečeno, že to nelze. 

Ale HBO Go doporučuju, využívám :smiling-face-with-sunglasses:

0 Like
stanclfilip
Explorer
Možnosti

Je to tak podle toho, co jsem se dočetl na zahraničních fórech. Ovšem je tu ještě možnost přes speciální postup při první spuštění TV přepnout lokalizaci na z ČR na jinou zemi. Ovšem bojím se toho, že tam zase Samsung napálil jiný bloatware....

 

Trošku mě mrzí, že jsou s novou řadou TV jen samé problémy. Kromě nežádoucích aplikací je to ještě odstranění poloviny kodeků na videa, takže se tím televize dostala na úrověň multimedáalně nepoužítelné TV z roku 2007....

 

Nedoporučuju koupi této TV a přístě dám přednost konkurenci...  

 

PS: Nemám nic proti HBO GO, ale využívám Netflix a ostatní aplikace nabízející video obsah nechci...

0 Like
AssasinG
Pathfinder
Možnosti

 Nelze, o lokacích jsem to taky někde četl. Nechal jsem se trochu nachytat, že to jde:

 

https://eu.community.samsung.com/t5/TV-Audio-Video/How-do-i-delete-or-block-bloatware-apps-on-smart-...

 

Pak jsem zkusil a ty aplikace, říkají tomu basic aplikace, prostě nejdou. Na podpoře Samsung mi řekli, že to nejde a upozornili mě, ať do TV nějak nehrabu a nesnažím se to obejít (tak to neřekli, jen zkracuju výsledné vyjádření).

 

Ty kodeky jsou velká nepříjemnost, víc jak polovinu věcí co jsem měl na HDD jsem musel konvertovat 😞 

0 Like
FatherTed
Navigator
Možnosti

... ano, ty kodeky mě taky .... víte co :winking-face:

0 Like
stanclfilip
Explorer
Možnosti

Nejvtipnější je to, že mám doma UE55F8000, která má více kodeků, aplikací i místa na aplikace a je to model z roku 2013... Opravdu nechápu, co tím sledují...

AssasinG
Pathfinder
Možnosti

přesně :fisted-hand: :smiling-face:

0 Like
stanclfilip
Explorer
Možnosti

A ještě mám otázku, chodí sem vůbec nějaký moderátor přímo ze Samsungu nebo je to forum zapnutý jen pro srandu? 

0 Like
AssasinG
Pathfinder
Možnosti

Chodí, Samsung to sleduje, toho bych se nebál. Měl jsem možnost něco vyřešit i přes zprávy a spokojenost :smiling-face-with-sunglasses:

0 Like
Tomekkk
Pioneer
Možnosti

Mohu porpsoit o upřesnění, které aplikace má navíc Vaše TV z roku 2013? Ja jí vlastním taky a např. mi dost chybí aplikace pro sledovaní Skylink live TV....Díky

0 Like