Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

MS 2018 v Rusku

(Téma vytvořeno: 12-06-2018 04:34 PM)
1528 Zobrazení
CR_7
Journeyman
Možnosti

Ahoj komunito,

za pár dní nám po čtyřech letech opět začíná MS, tentokrát v Rusku, a já se opravdu nemohu dočkat výkopu!

Dočká se Messi jedné  z nejprestižnějších trofejí ? Pomstí se Brazílie za debakl z minulého MS Německu, které má zálusk na obhajobu titulu ? Zvládne Ronaldo po úspěšném Euru dotáhnout tým Portugalska k prvnímu zlatu z MS ?

Nabité sestavy, skvělá atmosféra, nejtalentovanější hráči ze 32 kvalifikovaných zemí...

 

Pojďme tu společně diskutovat o tomto fotbalovém svátku. Jak vidíte MS vy? Kdo je Váš favorit?  :smileyhappy: 

 

MS2018.jpg

 

 

 

 

8 Odpovědi
VitoScaletta
Pioneer
Možnosti

Jednoznačně Austrálie. Pozazila naše zlaté hochy 4:0 a na těžšího soupeře už narazit nemůžou.

 

A teď vážně. Německo  jasný TOP favorit a černí koně Belgie a Francie.

vvllaaddaa
Moderator
Moderator
Možnosti

Takový příspěvek přímo od samotného "Ronalda" (@CR_7) bych nečekal, LOL:robotlol: A jaký je tvůj oblíbený hráč @VitoScaletta?

 

Každopádně jsem rád, že sdílíte s ostatními členy Community své fantazie i touhle formou zábavy. Občas je potřeba připomenout, že se všechno netočí jenom kolem světa Androidu a Tizenu :robotwink:

 

Co se týče mého názoru, přál bych to Anglii. Poslední roky defakto nic neuhrála a taky jako vždy budu fandit outsiderům a Belgii. Vítěze bych viděl opět v Němcích, ale věřím i v tu Belgii. Uvidíme, jak se to vyvrbí, ale Španělsko bez trenéra nevyhraje :robottongue:.

 

A když už jsme u toho fotbalu, právě probíhá soutěž, kde můžete vyhrát příslušenství od společnosti Samsung. Soutěžit můžete zde. :robotwink:

prema55
Apprentice
Možnosti

Moja rec.Je na case aby Belgie prokazala svoji kvalitu na velkem turnaji. Jejich hvezdy jsou v dobrych formach a tahaji to v klubech o sto sest.Belgie se mosi dostat minimalne do finale hosi! :smileyvery-happy:

 

bezejmena12
Apprentice
Možnosti

Osobně bych se nedivil ,kdyby se poměrně daleko dostal Egypt. Nemají tak těžkou skupinu (Rusko, Uruguay a Saúdská Arábie), zato mají Salaha!  Nevím jestli to bude přímo výhra, ale třeba takové semifinále…:mantongue:
Z celkového vítězství se podle mě bude radovat Francie, o tom žádná.

Thor87
Journeyman
Možnosti

Frantíci do TOHO!!! :manhappy::mantongue::manwink:

pista_55
Student
Možnosti

Ahoj, tak Egypt ti moc nevychází :smileyvery-happy: Nudné zápasy, rozhodnuté v posledních minutách nemám moc rád, ale měl jsem čas sledovat, dobrá hlava.

CR_7
Journeyman
Možnosti

Letos je to celkově takový zamotaný  :smileyvery-happy:

Brazílie remizuje,Německo podlehne,Uruguay to urve v poslední minutě,Messi nedá penaltu a "Země fotbalu" remizuje s Vikingama... Už ani nevím,na co házet tipy :smileyvery-happy:

0 Like
VitoScaletta
Pioneer
Možnosti

Tak frantíky vede Didier Deschamps a už jako hráče jsem ho měl rád a jako trenéra ještě víc, když prohlásil, že nebere ty nejlepší hráče, ale ten nejlepší tým. To je základ uspěchu.

Najmar a spol. tvrdě narazili, ono Švýcaři už nejsou otloukánci, jak to bývavalo. Je tam půjka Basileje, ti hrajou pravidelně ligu mistrů...

A jsem i rád, že šejkové, co si můžou koupit všechno poznali, že i když mají rádoby své hvězdy, tak bez konkurenčního prostředí tam u nich možná dobrý, ale ve světe nic. Nuly.