Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

S10 szériához értesítő LED helyett

(Témakör létrehozásának dátuma: 23-04-2019 10:47 AM)
9304 Megtekintések
AdamSzabo
Voyager
Beállítások

Sziasztok!

 

Most találtam egy gyerekcipóben járó, de tök jó alkalmazást, amit szeretnék veletek megosztani.

Én nem szoktam használni az S10e-n az AOD funkciót, emiatt nem látom ha van valamilyen értesítésem.

Persze az Edge Lighting (Világító szélek) funkciót használom és nagyon is menőn néz ki, azonban az csak egyszer jelenik meg az értestés beérkezésekor, ha később rápillantok a mobilra nem látom, hogy van-e értesítésem. A korábbi készülékeimen volt értesítési LED, és talán ez az egyetlen, amit hiányolok az S10 szériáról.

Ma azonban megtaláltam a Holey Light appot, ami nagyon ügyesen a kamera köré rajzol egy zöld pulzáló köröcskét, ha értesítésed van.

IMG_20190403_165110_HDR.jpg

Egyelőre még nagyon kezdetleges, csak bekapcsolt kijelzőnél, vagy töltés közben kikapcsolt képernyőnél látható.

Nekem azonban nagyon tetszik az ötlet, és szívesebben használnám mint az AOD-t. Szerintetek használható kis kiegészítő ez, vagy az AOD sokkal jobb nála?

 

5 Válaszok
Matt_89
Pathfinder
Beállítások

Én amikor megkaptam annó a céges telefonomat (S7) az első dolgom volt kikapcsolni a AOD-t, nagyon zavart valamiért. Ez a világító kör a kamera körül viszont nagyon menő, S10+ esetében 2 kör világít vagy azt, hogy oldja meg?

0 tetszik
AdamSzabo
Voyager
Beállítások
Sajnos ezt nem tudom kipróbálni készülék hiányában, de az lenne a logikus, hogy a kameramodul körül ovális alakban jelez. Talán majd egy S10+ tulaj megválaszolja nekünk ezt a kérdést.

Nemrég jött hozzá egy frissítés, már a színét is lehet változtatni alkalmazásonként külön-külön.

Illetve ma találtam még egy másik hasznosnak tűnő kis appot Energy Ring néven, ami az akku töltöttséget jeleníti meg egy körben a kamera körül. Úgy tűnik ez az új dizájn beindította a fejlesztők fantáziáját. :smiling-face:
0 tetszik
Macskajancsi
Navigator
Beállítások
Ez nagyon elegáns, semmi kétség. Reméljük, nem ég be.
0 tetszik
AdamSzabo
Voyager
Beállítások
Egyre bővül a funkcióinak száma, amikkel már lehet tenni a beégés ellen. Ha esetleg mégis megtörténne (sajnos nem lehet teljesen kizárni ennek a valószínűségét), akkor pont az benne a jó, hogy a kamera körül van, ott zavar a legkevesebbet, hiszen az amúgy is holt terület.
0 tetszik
Macskajancsi
Navigator
Beállítások
Vegülis igaz. Egyébként nagyon jól néz ki. Egy terminátor fej és piros karika világverő háttérképet csinál 😊
0 tetszik