Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

samsung clx-3175n a problem z oficjalnymi aplikacjami

(Temat utworzony: 10-12-2016 05:39 PM)
3971 Wyświetlenia
Łukasz
First Poster
Opcje

Po zainstalowaniu oprpgramowania - 2 oficjalne programy samsung zacinaja drukarke. Program samsung printer center oraz samsung print manager. Po wejsciu w aplikacje znajduje drukarke i ja zacina. Na drukarce wyskakuje drukowanie i tak wisi caly czas. Wystarczy wylaczyc program i mozna normalnie drukowac i skanowac przez inne programy. Co sie dzieje? wszystkie aktualizacje zrobione

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
MarcinG
Pioneer
Opcje

Rozumiem, że przez pojęcie „manager” miałeś na myśli Easy Printer Manager? Jeśli tak, to odinstaluj tą aplikację. Możliwe, że przez nią masz ten problem.

 

Z tego, co widzę na stronie wsparcia dla CLX-3175N nie ma aplikacji Easy Printer Managerm wobec tego może on nie działać poprawnie z tym modelem.

 

http://www.samsung.com/pl/support/model/CLX-3175N/SEE


Jeśli odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like:)

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

0 Like
14 Odpowiedzi
MarcinG
Pioneer
Opcje

Cześć. A na jakim systemie operacyjnym pracujesz i jaki sterowniki zainstalowałeś? Dedykowane (jak np. Print Driver), czy uniwersalne (Universal Print Driver 3)?


Jeśli odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like:)
0 Like
Łukasz
First Poster
Opcje

Uniwersalny - jest zalecany. 

0 Like
Łukasz
First Poster
Opcje
Windows 10
0 Like
Łukasz
First Poster
Opcje

Przy czym jak wchodzę w worda lub plik pdf, jpg mogę swobodnie drukować. Wchodzę w aplikację Easy document - i mogę skanować bez problemu. Ale jak tylko wejdę w aplikację manager lub printer center od razu na drukarce obraca się niebieskie kółko i wyskakuje napis: drukowanie albro warming up. 

Dzieje się to na 2 laptopach z windowsem 10 i tablecie z windowsem 10. 

0 Like
Rozwiązanie
MarcinG
Pioneer
Opcje

Rozumiem, że przez pojęcie „manager” miałeś na myśli Easy Printer Manager? Jeśli tak, to odinstaluj tą aplikację. Możliwe, że przez nią masz ten problem.

 

Z tego, co widzę na stronie wsparcia dla CLX-3175N nie ma aplikacji Easy Printer Managerm wobec tego może on nie działać poprawnie z tym modelem.

 

http://www.samsung.com/pl/support/model/CLX-3175N/SEE


Jeśli odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like:)
0 Like
Łukasz
First Poster
Opcje

najlepsze jest to, że tej aplikacji nie da się odinstalować. Wyszukują ją, klikam odinstaluj, przenosi mnie do dodaj usuń programy, na liscie jej nie ma, więc wchodzę w unistal samsung i tam też na liscie jej nie ma. Wchodzę w program files i tam w folderze wyszukuje plik unistal, który się nie uruchamia 😕

0 Like
Kokoala
Explorer
Opcje

Spróbój kliknąć prawym na uinstal i wybrac uruchom jako administrator, a jak to nie zadzaiała, to kliknij prawym, właściwości> zakładka zgodność i wybierz system operacyjny windows 7 lub Vista. 
Czasem starszych programów windows 10 nie chce urucamiać. 

Łukasz
First Poster
Opcje
ok, spróbuje. Ogólnie zainstalowałem Print driver i z tego programu działa.
0 Like
Łukasz
First Poster
Opcje

Niestety. Oba sposoby nie działają. Jak to odinstalować?

0 Like