Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

POWERbot edycja Star Wars Zaprowadź porządek w swoim imperium !

(Temat utworzony: 28-12-2017 02:23 PM)
2034 Wyświetlenia
Jacek_WG
Expert
Opcje

Cześć wszystkim ! 

Widzieliście już najnowszą serie limitowaną odkurzaczy POWERbot

Jest to fajny pomysł inżynierów- fanów serii, którzy wpadli na pomysł stworzenia robota sprzątającego wyglądającego jak słynne czarne charaktery z Gwiezdnych Wojen. 

 

Mamy do wyboru:

-model czarny VR10M703PW9pl-robot-starwars-vr10m703pw9-vr10m703pw9-ge-frontblack-83642233.jpg

posiadający w sobie takie rzeczy jak : FullView Sensor 2.0, dzięki któremu robot jest zdolny ominąć nawet najmniejszą przeszkodę ! 

Oprócz tego wyposażono go w zdalne sterowanie za pomocą aplikacji oraz dostępnym WiFi, co daje nam możliwość zaplanowania godzin czyszczenia kilkoma ruchami na naszym urządzeniu mobilnym. 

Dodatkowo jego wydajność sprzątania powierzchni twardych to, aż  92% ! 

 

- model biały VR10M701PU5pl-robot-starwars-vr10m701pu5-vr10m701pu5-ge-frontwhite-83556656.jpg

Ten model od poprzednika różni się jedynie tym, że nie posiada sterowania WiFi. 

 

 

Co sądzicie o tym pomyśle ? Jeśli macie jakieś przemyślenia na ten temat lub pytania piszcie śmiało, a na pewno na nie odpowiem !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
22 Odpowiedzi
Micpaw
Explorer
Opcje

Hej,

mimo, że jestem antyfanem Star Wars-ow całkiem spoko, szczególnie na filmiku:

https://www.youtube.com/watch?v=uwJa5796NZ4

0 Like
Jacek_WG
Expert
Opcje

Cześć @Micpaw,

faktycznie robi wrażenie :smiling-face: 

Może kiedyś się doczekamy prawdziwego R2-D2 ! 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
kepisty89
Student
Opcje

Hej! Zakupiłem taki odkurzacz. Na razie mogę tylko powiedzieć, że wygląda ekstra, a dźwięki są super dodatkiem!
Mój pierwszy dzień niestety zakończył się fiaskiem - robot nie wrócił się naładować. Będę sprawdzać to jeszcze raz.

Co do problemów:

- pilot jest inny niż na filmie i nie posiada diody do wskazywania miejsca,

- model na zdjęciu powyżej ma niby cichy tryb pracy (ikona z najmniejszym wiatrakiem) - w rzeczywistości odkurzacz ten nie ma tego trybu,

- podobno można zaprogramować dni tygodnia - można, ale tylko przez aplikację Samsung Connect - sam odkurzacz nie ma tej funkcji.

 

Szkoda, że taka rozbieżność się pojawiła...

 

0 Like
Opcje

Cześć kepisty89,

Cieszę się, że jesteś zadowolony z wyboru. Co do kwestii technicznych postaram się podpowiedzieć, tylko daj znać czy masz biały czy czarny model?

 

0 Like
kepisty89
Student
Opcje

Hej Aleksandra, mam model z Darth Vaderem, dokładniej pisząc: VR10M703PW9.

 

Trochę kiszka z tym czyszczeniem SPOT, dziś próbowałem i odkurzacz jedynie kręcił się wokół stacji stukając w nią. 😞

0 Like
Opcje

Hej kepisty89,

Dzięki za szybką odpowiedź. Śpieszę z pomocą.

Pilot może być inny (według instrukcji są 4 rodzaje pilotów) ale opcja spot powinna działać bo jest na każdym modelu. Sróbuj jeszcze uruchomić tę opcję ręcznie - wybierasz na urządzeniu ikonę kwadratu z drugim małym kwadracikiem w kącie - w ten sposób zostanie uruchomiona opcja sprzątania punktowego.

Harmonogram można ustawić za pomocą pilota - sprawdź stronę 23 i 24 instrukcji, powinno pomóc.

Tryb cichy jest ale w modelu VR20 czyli wyższej wersji, ale już bez Vaidera.

0 Like
kepisty89
Student
Opcje

Robot z każdym uruchomieniem działa lepiej, ale opcja "Spot" dalej jest dla mnie nie zrozumiała.

Jak mam wskazać miejsce? Pilot oczywiście (tak jak mówi instrukcja) może się różnić, ale jak pokazać pole do sprzątnięcia bez czerwonego wskaźnika?

0 Like
Gosia
First Poster
Opcje

Hej,

 

odkurzacz super ale mam problem z połączeniem go z aplikacją Samsung Connect na iphona. Wszystko idzie Ok aż do ostatniego punktu: rejestracja produktu - wyskakuje okienko, ze jest błąd i powinnam spróbować ponownie. Bardzo proszę o pomoc.

 

0 Like
Gosia
First Poster
Opcje

Dodam jeszcze, że mam model Dartha Vadera.

0 Like