Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

POWERbot edycja Star Wars Zaprowadź porządek w swoim imperium !

(Temat utworzony: 15-12-2017 09:34 AM)
2453 Wyświetlenia
Jacek_WG
Expert
Opcje

Cześć wszystkim ! 

Widzieliście już najnowszą serie limitowaną odkurzaczy POWERbot

Jest to fajny pomysł inżynierów- fanów serii, którzy wpadli na pomysł stworzenia robota sprzątającego wyglądającego jak słynne czarne charaktery z Gwiezdnych Wojen. 

 

Mamy do wyboru:

-model czarny VR10M703PW9pl-robot-starwars-vr10m703pw9-vr10m703pw9-ge-frontblack-83642233.jpg

posiadający w sobie takie rzeczy jak : FullView Sensor 2.0, dzięki któremu robot jest zdolny ominąć nawet najmniejszą przeszkodę ! 

Oprócz tego wyposażono go w zdalne sterowanie za pomocą aplikacji oraz dostępnym WiFi, co daje nam możliwość zaplanowania godzin czyszczenia kilkoma ruchami na naszym urządzeniu mobilnym. 

Dodatkowo jego wydajność sprzątania powierzchni twardych to, aż  92% ! 

 

- model biały VR10M701PU5pl-robot-starwars-vr10m701pu5-vr10m701pu5-ge-frontwhite-83556656.jpg

Ten model od poprzednika różni się jedynie tym, że nie posiada sterowania WiFi. 

 

 

Co sądzicie o tym pomyśle ? Jeśli macie jakieś przemyślenia na ten temat lub pytania piszcie śmiało, a na pewno na nie odpowiem !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Opcje

Cześć Gosia, 

Próbowałaś ponownie zainstalować aplikację? Druga rzecz to istotną sprawą jest wersja oprogramowania w Iphonie daj proszę znać jaką wersję posiadasz. To może być przyczyną utrudnień w instalacji. 

0 Like
LeszekJ
Voyager
Opcje

Gosiu, nie wiem czy sobie poradziłaś, bo sporo czasu minęło.

Najwyżej zostanie dla potomności. Jeśli rejestracja wali się na 99% to czytaj dalej.

Próbowałem ze 20 razy, aż wreszcie zrozumiałem, że chodzi o hasło do WiFi.

Pierwszą rejestrację trzeba robić ze zdjętym hasłem na routerze! Smartfon nie przekazuje tej informacji przy pierwszym podejściu. Sprawa może być trochę ryzykowna, ale w moim przypadku miałem jeszcze filtr MAC, w którym są moje dozwolone adresy sprzętowe i gdzie wpisałem robota już wcześniej. Po udanej pierwszej rejestracji można przywrócić hasło do WiFi - jakimś cudem smartfon już je przekazuje.

Taki drobny dowcip programistów Samsunga!

Ciekawe jaki jest odsetek sukcesów rejestracji w skali świata...

 

 

0 Like
Opcje

Cześć LeszekJ,

Dzięki za informacje! Myślę, że wiele osób z nich skorzysta.

Dodam jeszcze od siebie - często wystarczy uprościć hasło do rutera  (bez znaków specjalnych) lub ewentualnie skrócić nazwę sieci i połączenie się uda.

0 Like
LeszekJ
Voyager
Opcje

Rozmawiamy o powerbotach, czy o błędach ludzkich?

Skrócenie nazwy AP (moja od zawsze jest krótka) i proste hasło nie dały nic w moim przypadku (pierwszej rejestracji powerbota).

Jedynie tymczasowe usunięcie bezpieczeństwa/szyfrowania sieci WiFi dało skutek (przypominam - filtr MAC pozostał więc się nie odsłoniłem zupełnie). Później mogłem już powrócić do swojego długiego i skomplikowanego hasła. 

Nie radzę nikomu stosować żadnych prostych haseł do WiFi. Złamanie takiego to kwestia minut lub godzin.

 

Aleksandra, jeśli masz jakiś wpływ na działania koncernu to poproś, aby umieszczali adres sprzętowy MAC interfejsu WiFi powerbota na jakiejś naklejce. Jest to pewien standard w przypadku wszystkich innych urządzeń WiFi. Bez tego jest trudniej niż powinno być. Nie każdy wie gdzie są logi AP/routera, a powerbot to nie telewizor - nie ma tego na ekranie.

 

BTW jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like! :winking-face:

Opcje

Cześć LeszekJ,

W ramach wyjaśnienia nie polecam kasowania haseł do wifi. Spotkałam się z informacjami że taki zabieg(jedynie chwilowy)  umożliwia połączenie zatem przekazuję.

Przekażę Twoją uwagę dotyczącą naklejki :smiling-face:

 

0 Like
LeszekJ
Voyager
Opcje

Jest szansa, że problem nie będzie już występował. Na mój stary ale jary Galaxy S7 (S9+ ciągle w naprawie) przyleciała aktualizacja z Samsung Connect do SmartThings. W ustawieniach jest możliwość powiadamiania Powerbota o zmianie nazwy AP i hasła do WiFi! Kiedy będę miał chwilę to zresetuję robocika i sprawdzę, czy rejestracja pójdzie bezproblemowo.

Michał_J
Voyager
Opcje

Czekamy zatem na informacje jak przebiegła rejestracja.

0 Like
LeszekJ
Voyager
Opcje

Nie liczcie na mnie za bardzo. 

Dostałem takiego kopa w sprawie mojego uszkodzonego od nowości Galaxy S9+, że nie wiem jak się pozbierać. Jak dziecko dałem się zrobić w konia firmie Samsung (lub podwykonawcy).

0 Like
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

@LeszekJ

 

Jak już pisałem jest mi bardzo przykro z powodu sytuacji z Twoim S9+.

Jeśli jednak znajdziesz chwilę, to ja oraz pozostali użytkownicy forum będziemy wdzięczni za sprawdzenie możliwości ponowne rejestracji.

 

 

0 Like
michal_poznan
First Poster
Opcje

Czy odkurzacz biały VR10M701PU5/GE ma możliwość wyłączenia swojej melodii, gdy nie dokupiłem do niego pilota. Jeśli tak, jak to zrobić?

0 Like