Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Problem z dzwiekiem na kinie domowym

(Temat utworzony: 17-03-2019 12:20 PM)
1860 Wyświetlenia
Smiley97
First Poster
Opcje

Witam, wczoraj zakupilem telewizor Samsung UE50NU7092. Posiadam rowniez kino domowe Samsung HT-Z310 (100% sprawne). Funckja Anynet+ w tv jest włączona, kino jest podpiete do tv kablem hdmi w wejscie ARC w TV. Kino z telewizorem współpracuje, włącza sie automatycznie gdy jest włączany telewizor, w ustawieniach automatycznie dzwiek sie przestawia na odbiornik(hdmi) lecz jest cisza. Probowalem roznych sposobow lecz dalej nie dziala. (zamienianie kabli miejscami bo rowniez dekoder jest pod hdmi zwykle podpiety, grzebanie w ustawieniach). Nic to nie daje. Kino włączone, ustawiony telewizor na odbiornik hdmi, na kinie sie wyswietla D.IN ale dzwieku brak. Musze ogladac na dzwieku z telewizora. Proszę o pomoc

0 Like
19 Odpowiedzi
Smiley97
First Poster
Opcje

W ustawieniach musi byc wszystko dobrze. Moze cos jest zle polaczone ? Z telewizora mam wypuszczone 3 kable. Internet, hdmi do dekodera i hdmi arc do kina. Wszystkie ustawienia po takim podlaczeniu odrazu sie same ustawiają na takie jak potrzeba, kino reaguje a z glosników cisza. Systemy w kinie i tv zaktualizowane. Nie mam juz pomyslow :thinking-face:

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje
0 Like
Smiley97
First Poster
Opcje

Wszystko podpięte jak trzeba. Dzwieku brak

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Smiley97 Jak masz ustawionie Receiver: On i View TV

Przechwytywanie.PNG

0 Like
Smiley97
First Poster
Opcje

Wlasnie nie wiem jak wejsc w te ustawienia zeby sie takie okienko pojawilo. I ktorym pilotem

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

To co pokazałem wyżej ustawiasz pilotem od kina a nie TV.

0 Like
Smiley97
First Poster
Opcje

Jak jest wszystko wlaczone i pilotem od kina klikne play to nie wyswietla sie takie okienko. 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Jak masz załaczone View TV to potrzebujesz takiego kabla jak na zdjęciu

12.jpg

 

0 Like
Smiley97
First Poster
Opcje

Juz rozumiem. Czyli nie ma opcji ze bedzie dzwiek z kina jesli sie nie ma takiego kabla ?

0 Like
Rozwiązanie
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Jeśli nie ma dzięku z HDMI jest Ci potrzebny właśnie dodatkowy kabel optyczny.

0 Like