Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Nie działa auto power link KS7000

(Temat utworzony: 11-05-2019 08:04 PM)
1088 Wyświetlenia
BigW
Explorer
Opcje

Witam,
Od kilku dni posiadany przeze mnie soundbar HW-K360 nie włącza się automatycznie z TV KS7000. Problem pojawił się po tym jak próbowałem sparować słuchawki bezprzewodowe z TV. Od tego czasu pomimo włączonej opcji auto power link i blutooth soundbar musze włączać ręcznie. Próbowałem ponownego parowania przytrzymując przycisk play oraz resetowania ustawień fabrycznych TV. Nic nie pomogło. Raz na jakiś czas po ponownym sparowaniu soundbar uruchomi się z TV ale po 2,3 uruchomieniach ponownie ta opcja nie działa.


Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

0 Like
25 Odpowiedzi
BigW
Explorer
Opcje
Cały czas piszę o problemie z bluetooth.
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

To poczytaj tutaj https://www.samsung.com/pl/support/tv-audio-video/do-czego-sluza-funkcje-auto-power-link-i-power-on-...

Czy w TV sprawdzałeś w opcji dżwiek -dodatkowe ustawienia-dżwiek Bluetooth

0 Like
BigW
Explorer
Opcje
Ten link poza bardzo podstawową wiedzą nie wnosi nic do dyskusji. Uwierz mi, że wiem na jakiej zasadzie działa Blutooth power on. W opcjach zaawansowanych soundbar jest widoczny i sparowany. Żadnych dodatkowych ustawień tam nie zauważyłem.
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@BigWTo pozostaje Ci się udanie do serwisu z soundbarem celem sprawdzenia lub naprawy. Oczywiście otrzymasz informacje serwisową.

0 Like
Rozwiązanie
BigW
Explorer
Opcje

Update. Problem zniknął po wczorajszej aktualizacji systemu.

RadekK
Hotshot
Opcje

Hej @BigW,

To świetna informacja! Dziękuje, że pamiętałeś o wątku i podzieliłeś się info :winking-face:

0 Like