Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blue Screen Dysk SSD Samsung 970 EVO Plus 1TB M.2

(Temat utworzony: 23-04-2019 12:21 PM)
1098 Wyświetlenia
candidate
Student
Opcje

Witam

 

Wiadomo kiedy można spodziewać się poprawionej wersji sterowników od Samsunga do tego dysku ? Niestety w aktualnej wersji 3.0 pojawiają się Blue Screeny i system się wiesza. Obejściem póki co jest powrót do "fabrycznych" sterowników Windows czyli w wersji od Microsoft który eliminuje problem z Blue Screenami.

0 Like
7 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

A jaki masz system ? Czy pobierałeś z tej strony ?

 https://www.samsung.com/semiconductor/minisite/ssd/product/consumer/970evoplus/

candidate
Student
Opcje

WIndows 10 64 bit pro świeży system  - zawsze najnowsza wersja/aktualizacje ( stawiałem również ponownie ale to samo ). Ale problem jest bardzo znany w internetach - pełno jest wątków odnośnie BlueScreenów w systemach działających pod kontrolą sterownika Samsunga także problem jest szerszy. Dodatkowo jak wspomniałem wcześniej na strowniku od Microsoft problem nie występuje.

 

P.S> Tak sterowniki pobieram zawsze tylko z oficjalnych stron. 

 

UpDate: Wychodzi na to iż na oficjalnej polskiej stronie produktu jest stara wersja sterownika czyli 3.0 a na angielskiej stronie którą podałeś jest wersja 3.1 którą przetestuje i dam znać czy pomogło 🙂

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Czy jak instalujesz NVMe Driver jako admistrator ?

0 Like
candidate
Student
Opcje

Tak działam na koncie z uprawnieniami administratora.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@candidate  Czy teraz działa prawidłowo na sterowniku 3.1?

0 Like
candidate
Student
Opcje

Pierwsze testy "na szybkości" przeszły pomyślnie. Postaram się przy weekendzie coś dłużej posiedzieć i dam znać ostatecznie. / "so far so good" 😉

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@candidate  Jak wypadły test czy już wszystko śmiga ?

0 Like