Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyszukiwanie aplikacji

(Temat utworzony: 01-02-2019 09:34 PM)
1314 Wyświetlenia
StaszekM
Helping Hand
Opcje

W dzisiejszych czasach, kiedy telewizory są prawie jak komputery, mamy możliwość pobierania i instalowania dedykowanych aplikacji.
Aby pobrać takie aplikacje należy z aplikacji Smat Hub wybrać zagadkę APPS. Jest to zakładka ze wszystkimi aplikacjami dedykowanymi dla Twojego telewizora.

 

1.jpg

 

Pojawi się nowa karta z polecanymi dla Ciebie aplikacji,

 

2.jpg

 

oczywiście możesz też wyszukać aplikację wybierając symbol lupy po prawej stronie na górze. Pojawi się wtedy wirtualna klawiatura, która umożliwi Ci wpisanie nazwy aplikacji.

 

3.jpg

 

Jak już znajdziesz aplikację, która Cię interesuje wystarczy, że zaznaczysz opcję instalacji i za chwilę możesz już cieszyć się nową aplikacją dostępną na twoim telewizorze Samsung.

 

agnieszkagmyrek
Explorer
Opcje

Uwielbiam  wasze produkty i tą słodką  gadke waszych przedstawicieli,to juz  2  tv  od  samsunga  i ostatni 1  tv  kupilem  o dostal plame   na kineskopie   wasze  serwisy  splawialy mnie  przez  rok  jak  minela  gwarancja   to oficjalnie przyznaliscie sie że    w  niektorych  seriach  byly  wady  :smiling-face:   3 lata niecale  temu  kupilem  h6400   smart  tv  ktory  nie jest  juz  smart bo  go juz nie wspieracie  wiekszosc  aplikacji wycofaliscie  gry(co to mialo  nie  byc  obiecywana  ze  zaleja  one  tv np  need  for  speed,gamefly  i wiekszosc  -ktore wlasnie   wykasowaliscie  razem  z calym panelem  gier .Wasza  pani  na infolinie  bezczelnie  twierdzi  mi ze  ten panel  nadal  jest   --litosci      tv   za  prawie  4000 zl  po  niecalych  3  latach  jest przez  was  porzucony  i olany zero  -steam link  ,zero  wsparcia i  co  chwile  nowe info ze  cos  bedzie  w  smart wyłączone.Gratuluje wam  polityki  daleko nie zajedziecie.Zegnam

Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@agnieszkagmyrek no hej, nam również miło cię pożegnać... :face-with-tears-of-joy:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Zi0mal
First Poster
Opcje

Jak wykonać aktualizację aplikacji dostępnych w smart hub dla tv ue40h6200 jest dostępna aktualizacja dla wptv ale tv nie wyświetla możliwości aktualizacji tej aplikacji A przez to aplikacja nie działa 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Zi0mal Aktulizacje aplikacji odbywają się automatycznie czy odlączałeś TV od prądu ? Czy masz taki firmware w TV wer 2890 ?

0 Like
Zi0mal
First Poster
Opcje

Zaktualizowalem oprogramowanie tv, gdy uruchomię aktualizację aplikacji to wyświetla że aplikacje są aktualnie ale tylko jakieś badziewne z których w życiu nie korzystałem a yt czy wptv nawet ipla dalej pokazuje że jest dostępna aktualizacja 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Zi0mal  Czy robiłeś reset Smart Hub ? Czy jesteś zalogowany na koncie Samsung w TV ? A poza tym apka jak wptv nie jest dostępna na moim TV UE40JU6740.

0 Like
Zi0mal
First Poster
Opcje

Tak robiłem reset smart hub. Tak jestem zalogowany na koncie samsung aplikacja zachowuje się jak by nie mogła połączyć się z serwerem 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Zi0mal  Takie problemy jak brak aktulizacji powoduje gdy jesteś zalogowany na koncie Samsung. Co do aplikacji wptv to znalazłem tylko taką jak Dzieci wp.pl.

0 Like
Silverstale
First Poster
Opcje

Witam, zakupiłem telewizor model UE43NU7192 i chcąc przejść do aplikacji wyrzuca mnie do menu. Chcąc zainstalować poprzez wyszukanie aplikacji również po kliknięciu instaluj wyrzuca mnie do menu. Co z tym zrobic?

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Silverstale  Czy masz już najnowszy firmware w TV wer 1270 ? Czy resetowałeś Smart Hub ?

0 Like