Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

UE40D5500 nie działa po aktualizacji oprogramowania, ciągle się restartuje

(Temat utworzony: 17-01-2019 11:12 AM)
874 Wyświetlenia
Wicket
First Poster
Opcje

Witam,
wczoraj zaktualizowałem oprogramowanie w Samsungu UE40D5500 z pozycji menu w TV. TV sciągnął aktualizację, zainstalował i się wyłączył. Po ponownym włączeniu pojawia się logo startowe smart, potem przez około 7sek czarny ekran i się wyłącza. Po sekundzie TV włącza sie ponownie, logo startowe smart, czarny ekran itp., zapętla się. Po włączeniu przestaje całkowicie reagować na pilota. Po nacisnięciu przycisków na piloce dioda na TV mruga, ale nie przynosi to żadnego efektu. Wyłączyć go można tylko wyciągając wtyczke z gniazdka. Nie mam podłączonych żadnych urządzeń do TV. Nic nie zmienia też podłączenie/odłączenie kabla sieciowego/karty wifi. Do momentu aktualizacji TV działał bez zarzutu.
Próbowałem różnych kombinacji klawiszy, aby wejść w menu systemowe i przywrócić ustawienia fabryczne, ale żadna ze znalezionych przeze mnie na necie kombinacji nie działa (info+menu+mute+pwr itp.).

Posiadam też drugi, mniejszy TV Samsunga i również wczoraj zrobiłem na nim aktualizacje i wszystko jest ok. Zainstalował, zaktualizował wszystkie aplikacje i działa jak należy.

 


Czy jest coś jeszcze, czego mógłbym spróbować czy tylko serwis/naprawa ?

0 Like
3 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@WicketTylko pozostaje Ci serwis nic juz sam nie zrobisz.

0 Like
Wicket
First Poster
Opcje

Heh. Najbliższy serwis Samsunga prawie 100km od mojego miejsca zamieszkania. Poza tym TV i tak już po gwarancji.
Nie ma to jak zainstalować sobie oficjalne, oryginalne oprogramowanie tylko po to, aby sprawny TV przestał działać.
Pozdrawiam.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje
0 Like