Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

TV ue55nu8042t do gier rozmazany obraz podczas ruchu judering

(Temat utworzony: 18-10-2018 10:11 AM)
1268 Wyświetlenia
Chrz4n3k
Journeyman
Opcje

Witam kupiłem ue55nu8042t specjalnie pod ps4 pro w testach miał bardzo dobre opinie...  Mój problem polega na tym gdy gram w grę wyświetlana w 30 klatkach podczas poruszania kamery obraz strasznie się rozmywa tak zwany judder aż się grać nie da. Gram w trybie gra w 4k uhd bez uplyniaczy z uplyniaczami jest jeszcze gorzej. Czy jest na to jakieś rozwiązanie? Powiem szczerze mój 3 letni Sony FHD nie miał z tym problem... 

0 Like
13 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Chrz4n3kA jaką masz wer firmware czy taką wer 1153.3 ?

0 Like
Chrz4n3k
Journeyman
Opcje

Chodzi Ci o oprogramowanie tv? To chyba najnowsze sprawdzałem w aktualizacje systemu to jest napisane że najnowsze. 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Chrz4n3kTak chodzi mi o opragromowanie TV czy taki masz numer jaki podałem?

0 Like
Chrz4n3k
Journeyman
Opcje

Nie ma mnie w domu ale jeżeli to jest aktualne to właśnie takie mam bo dwa dni temu kliknąłem aktualizacja i było napisane że najnowsze... A co z tą wersja jest nowsza starsza? Eliminuje ta przypadłość? 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Nie wszystkie aktulizacje są pobierane przez TV i taki komunikat się otrzymuje.

 https://www.samsung.com/pl/support/model/UE55NU8042TXXH/

Chrz4n3k
Journeyman
Opcje

Ok sprawdze to aktualizacje ale jak jest taka sama to to jakieś inne rozwiązania? 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Jak jest już najnowsza wersja to pozostaje Ci zgłosić problem do Samsunga tel 22 607 93 33 lub czekać na kolejną werje firmware.

0 Like
Chrz4n3k
Journeyman
Opcje

Myślisz że jest to do naprawienia przez aktualizacje? Może on po prostu nie nadaje się do ps4 pro. Oprócz tego że ma niski Input lag to reszta kaszana jeżeli chodzi o gry. Zastanawiam się czy go nie zwróci do sklepu i wrócić do mojego Sony FHD bo z takim czymś ciężko grać a wiem co mówię gram na konsolach od 6 lat. 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Nie widząc jak to się zachowuje to ciężko coś pomóc może coś jest nie tak z płytą główną TV i wiele innych rzeczy itd.

Zawsze zaczynamy od aktulizacji firmware jak to nie pomaga to zgłaszamy do producenta sprzętu.

0 Like