Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung UE55MU7042 + Ps4 Pro zanik obrazu i dźwięku.

(Temat utworzony: 29-11-2018 08:57 AM)
285 Wyświetlenia
MŁ
Apprentice
Opcje

Witam wszystkich.

Posiadam konsolę Ps4 Pro którą mam podłączoną do Tv UE55MU7042 przez modół One Conect kablem Hdmi.

W ustawieniach obrazu konsoli wszytsko mam na auto natomiast w Tv mam włączone na porcie do któego podłączona jest konsola  Hdmi Uhd Color. Problem polega na tym że podczas grania zanika w róznych odstępach czasowych obraz i dzwięk na 1-3 sekundy. Mam najnowszy soft w Tv jak i Konsoli. Próbowałęm już wszystkiego. W trybie Gra czy innym. Różnych opcji w ustawianiach obrazu konsoli. Wszystkich wejśc Hdmi w One connect. Różnych kabli Hdmi łącznie z certyfikowanymi Premium i nic. Problem ustaje jeżeli wyłączę w Tv opcję Hdmi Uhd Color na którym mam podłączoną konsolę. Z góry dziękuję za pomoc .

787 Odpowiedzi
Misiek85
Pioneer
Opcje
Tyle, ze niestety jesli chodzi o exy, to xbiox lezy i kwiczy. Konsole nie tworza tylko jej bebechy i jej moc, ale rowniez gry w ktore na niej mozesz pograc. Poza tym ten pad...
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Misiek85Czy PS5 będzie dostepny 2020  rozwiązany problem jaki jest PS4 ?

0 Like
EyJey
Explorer
Opcje

Znalazłem dostkonałe rozwiaznie naszego problemu:

https://www.pepper.pl/promocje/sony-kd-65xf9005-taniej-przy-zakupie-2-117460#comment-1483624

 

Kupujemy 2 tv sony kd 65xf9005 i wychodzi 5888 zł na głowe bo jest promocja -25% na drugi produkt.

Jakby był ktoś chętny z okolic Elbląga to sie piszę :face-with-stuck-out-tongue-and-winking-eye:

0 Like
prowner
First Poster
Opcje

czekamy jednak na konkretny fix... update czy coś w tym stylu, nie chcemy jakiegoś x klocka z przerysowanym padem bądź zmieniać odrazu tv po niedawnym zakupie... no ludzie :smiling-face:

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Może coś znajdziesz na tej stronie ps4 problems fixes

0 Like
EyJey
Explorer
Opcje

Haha dobre...:

 

How to Fix PS4 Black Screen Flickers

While playing on our PS4, we constantly get black screen flickers. This happened after we switched TVs last year and after a lot of searching, we are finding a fix for some users. Warning, this will not fix the PS4 black screen flicker for everyone, but it’s an important first step.

Replace the HDMI cable that you use to connect to your HDTV, and if possible try a different HDMI connection.

We’ve also heard a lot of success from people who set the PS4 video output to 720P, but that is not optimal. A new HDMi cable did not fix our problem, but it may help you.

0 Like
Lesiu2412
Apprentice
Opcje

Mi pomógł, w kontekście Samsunga NU7100, ten kabel: https://m.ceneo.pl/51957568;pla?se=lcp8o6qA_eswpElwyPRjm_UL_WUc7rQs&gclid=EAIaIQobChMIlO_N5Krq3gIVEE...

Wcześniej, korzystajac z kabla od PS4 Pro, musiałem wyłączyć HDCP w ustawieniach systemu (bo raz na jakiś czas tv szukał źródła sygnału - czarny ekran, niebieskie kółeczko) i dać kolory RGB na pełne lub ograniczone (bo czasami coś się przestawiało i ekran na chwilę gasł). Wnioskuję, iż standardowy kabel miał problem z HDCP 2.2 i transferowaniem, jeśli można tak to ująć, kolorów. Pozdrawiam i życzę zażegnania kłopotow wizualnych. 🙂

0 Like
eraelpeha
Journeyman
Opcje

@Lesiu2412  napisał(a):

Mi pomógł, w kontekście Samsunga NU7100, ten kabel: https://m.ceneo.pl/51957568;pla?se=lcp8o6qA_eswpElwyPRjm_UL_WUc7rQs&gclid=EAIaIQobChMIlO_N5Krq3gIVEE...

Wcześniej, korzystajac z kabla od PS4 Pro, musiałem wyłączyć HDCP w ustawieniach systemu (bo raz na jakiś czas tv szukał źródła sygnału - czarny ekran, niebieskie kółeczko) i dać kolory RGB na pełne lub ograniczone (bo czasami coś się przestawiało i ekran na chwilę gasł). Wnioskuję, iż standardowy kabel miał problem z HDCP 2.2 i transferowaniem, jeśli można tak to ująć, kolorów. Pozdrawiam i życzę zażegnania kłopotow wizualnych. 🙂


Mi niestety w mu7052 nie pomógł 😞

0 Like
migot93
Journeyman
Opcje

Ludzie co wy macie do xboxa xd? Dobra konsola tanie gry bo abonamenty sa, serwis nie jak u konkurencji i swietny pad(w wiekszosci narzekaja na niego ludzie ktorzy zaczynali przygode z psx dziwne prawda? Zadnego pececiarza nie znam co by na niego narzekal) Exow mniej to niezaprzeczalna prawda ale switch z tego co wiem na najlepsze i w polsce dalej nikt tego nie kupuje.

 

Wracajac do tematu w tym tygodniu bede mial nowy tv z wymiany jestem ciekaw jak bedzie. Kumpel ma tv taki jak ja i u niego na mojej konsoli ps4 ani xboxie problem nie wystepuje. Wiec to nie kwestia oprogramowania 

0 Like
eraelpeha
Journeyman
Opcje

Jest nowa aktualizacja :smiling-face: ciekawe jak wiele ta zmieni heh zapewne jak każda czyli nic :smiling-face:

0 Like