Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Co można dodać/ulepszyć? Pomysły, sugestie.

(Temat utworzony: 13-02-2018 02:54 PM)
11972 Wyświetlenia
MateuszS
Navigator
Opcje
Cześć Wszystkim :smileyhappy:
 
Masz pomysł dotyczący sprzętu RTV? Uważasz, że powinien być zrealizowany?
Podziel się nim na forum!
Otwieramy wątek dotyczący Waszych pomysłów, sugestii, ulepszeń
aby można było w jednym miejscu to wszystko zebrać.
Jesteście gotowi?
Do dzieła!


Pozdrawiam
Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Przejdź do rozwiązania
207 Odpowiedzi
seba697
Apprentice
Opcje

brakuje mi w tv wygaszacza ekranu lub przycisku który wyłączy mi sam ekran a dzwiek zostanie 

marecki43
Apprentice
Opcje
Absolutnie popieram. Bardzo często korzystam z tej funkcji.
ar2ditu
First Poster
Opcje

bardzo bym prosił o dodanie do telewizorów wszelkich możliwych kodeków do ogladania filmów i wszelkich możliwych formatów napisów do tych filmów żeby odtwazały jeżyk polski gramatyke , oraz możliwość po obejżeniu filmu np.avi z dysku zewnętrznego usunięcia go z tego nośnika

MateuszS
Navigator
Opcje

Cześć 

 

Poniżej znajdziesz listę obsługiwanych kodeków wideo oraz formaty napisów.

Obsługiwane kodeki wideo, napisy, formaty muzyczne i kodeki, formaty obrazu i rozdzielczości.

 

Jeśli chodzi o edycję zawartości podłączonego nośnika, gdy pliki są dodane z poziomu komputera, obecnie nie ma takiej możliwości.



Pozdrawiam
Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
mmmm
Student
Opcje

Witam,
myślę, że warto dodać opcję czyszczenia cache aplikacji (szczególnie tych domyślnie zainstalowanych/nieusuwalnych). Obecnie mam problem z aplikacją player.pl i muszę dzwonić na support, a mógłbym sobie sam kliknąć taką opcję.

Odpowiednie miejsce na taką opcję to zapewne menu w ustawieniach aplikacji, gdzie można zainstalowane usunąć i blokować.

Mam jeszcze pomysł na ulepszenie działania przycisku/joysticka CH na pilocie smart.

W tej chwili jest tak, że pojedyńcze naciśnięcie otwiera "Przewodnik", a dłuższe przytrzymanie otwiera "Listę kanałów".

Propozycje zmian:

1. Odwrócenie zachowania dla naciśnięcia i przytrzymania, czyli naciśnięcie otwiera listę a przytrzymanie przewodnik (pewnie nierealne na tym etapie, ale może jakaś personalizacja w ustawieniach?).

2. W widoku listy kanałów wybranie kanału nie powinno powodować zniknięcia samej listy. Ew jeszcze inaczej: zachowanie na naciśnięcie OK/kółka bez zmian, ale np. naciśnięcie w lewo gdy kanał jest podświetlony zmiania na ten kanał, ale bez zamknięcia listy kanałów (naciśniecie w lewo teraz nic nie robi).

3. Przy wyjściu z przewodnika jak i z listy kanałów poprzez naciśnięcie/przytrzymanie "back" niepotrzebnie powoduje otwarcie menu głównego (jak naciśnięcie home). Rozumiem, że mogłoby się ono otwierać, jeśli do przewodnika/listy kanałów wszedłem właśnie przez menu główne, ale nie powinno tak być, jeśli wszedłem bezpośrednio z pilota.

Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Myślę, że ogólnie, długie wciśnięcie przycisku "back" przy wychodzeniu z menu ustawień lub jakielkowiek funkcji, powinno to menu zamknąć a cały proces powinien zakończyć się wyświetlaniem ostatnio oglądanych treści. A nie jak ma to miejsce teraz odpaleniem paska szybkich ustawień i smart huba.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
markof75
Explorer
Opcje

Przydałaby się możliwość odinstalowania fabrycznych aplikacji, no i polskie wyszukiwanie głosowe.

Należałoby  jeszcze dodać podłączenie zewnetrznych napędów dvd/blue-ray. Pisałem o tym problemie tu https://eu.community.samsung.com/t5/Sprz%C4%99t-Audiowizualny/Pod%C5%82%C4%85czenie-zewn%C4%99trzneg.... Ten napęd jest zato normalnie widoczny w tv z serii C650

Rozwiązanie
MateuszS
Navigator
Opcje

Cześć Wszystkim

 

Upłynął miesiąc od publikacji tego tematu, a więc czas na pierwsze podsumowanie.

Poniżej lista zgłoszonych pomysłów/sugestii.

Lista będzie aktualizowana o kolejne zgłaszane propozycje.

 

  1. Możliwość szybkiego ustawienia (skrótu) czasu po jakim ma wyłączyć się telewizor.
  2. Polecenia głosowe po polsku.
  3. Podświetlany efekt świetlny logo samsung.
  4. Dodanie "zaptaszanej" lub rozwijanej opcji pokazywania lub ukrywania informacji o logowaniu.
  5. Możliwość wyboru ciemnego motywu graficznego.
  6. Wprowadzenie "Picon" czyli graficznych oznaczeń dla kanałów.
  7. Wygaszacza ekranu lub przycisku który wyłączy sam ekran, a dźwięk zostanie.
  8. Możliwość edycji plików na dysku zewnętrznym np. usunięcie plików z nośnika.
  9. Opcja czyszczenia cache aplikacji.
  10. Ulepszenie działania przycisku/joysticka CH na pilocie smart. Obecnie pojedyncze naciśnięcie otwiera "Przewodnik", a dłuższe przytrzymanie otwiera "Listę kanałów".
    Propozycje zmian:
    a) Odwrócenie zachowania dla naciśnięcia i przytrzymania, czyli naciśnięcie otwiera listę, a przytrzymanie przewodnik.
    b) W widoku listy kanałów wybranie kanału nie powinno spowodować zniknięcia samej listy. Ewentualnie jeszcze: zachowanie na naciśnięcie OK/kółka bez zmian, ale np. naciśnięcie w lewo gdy kanał jest podświetlony zmienia na ten kanał, ale bez zamknięcia listy kanałów (naciśnięcie w lewo teraz nic nie robi).
    c) Przy wyjściu z przewodnika jak i z listy kanałów poprzez naciśnięcie/przytrzymanie "back" niepotrzebnie powoduje otwarcie menu głównego (jak naciśnięcie home). Rozumiem, że mogłoby się ono otwierać jeśli do przewodnika/listy kanałów wszedłem właśnie przez menu główne, ale nie powinno tak być jeśli wszedłem bezpośrednio z pilota.
  11. Długie wciśnięcie przycisku "back" przy wychodzeniu z menu/ustawień lub jakielkowiek funkcji, powinno to menu zamknąć, a cały proces powinien zakończyć się wyświetlaniem ostatnio oglądanych treści.
  12. Możliwość odinstalowania fabrycznie zainstalowanych aplikacji.
  13. Możliwość podłączenia zewnętrznych napędów DVD/Blue-Ray pod USB.


Pozdrawiam
Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
DarekK21
Apprentice
Opcje

Pszywrócić aplikacjie YouTube, Netflix, HBO GO.   Czy wam jako Firmie nie zależy na klientach ze starszymi modelemi???

Pszecież planując zakup nowego TV zaczniemy brać pod uwagę waszą krotkowzroczność. Że jak kupie wasz produkt to mogę być pozbawiony za pare lat z niektórych funkcji a dokładnie aplikacji. To może jednak kupie Sony, tam nie ma takiej prymitywnej polityki olwawnia klienta. 😕 np. w LG, Sonym Panasonicu i innych firmach nie zabierają podstawowych i bardzo potrzebnych aplikacji. Co wy na to???,

ps, ciekawe czy mój post będzie opublikowany czy też olany :), tylko że to my będziemy decydować co kupić.

Z poważaniem Dariusz Krocz nieszczęśliwy użytkownik waszych TV 😕

Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
@DarekK21
Nikt nie usunie twojego posta, nawet odpowiedziałem na niego, ale to tylko moje zdanie i moja opinia.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like