Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Lodówka z kostkarką i pojemnikiem na wodę

(Temat utworzony: 19-07-2019 02:11 PM)
2778 Wyświetlenia
FerdekKiepski
Apprentice
Opcje

Witam.

 

Szukam lodówki Samsunga side-by-side, która nie musi mieć podłączenia do bieżącej wody, a ma zbiornik w środku (na kostkarkę i dyspenzer wody).

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Myszka11  Zadzwoń na Infolinie Samsunga lub udaj się do sprzedawcy.

0 Like
Opcje

Cześć @Myszka11,

jeśli Twoja lodówka pobiera wodę z pojemnika, to wystarczy wlewać do niego wodę zdatną do spożycia. Nie musisz martwić się o filtr :smiling-face:

0 Like
Myszka11
First Poster
Opcje

Tak tylko w starej lodowce filtr zmienialam co 6 miesiecy, pije tylko wode i jest to dla mnie trochę dziwne ze nie zmienia sie filtra.

0 Like
Opcje

Cześć @Myszka11,

czy poprzednie urządzenie miałaś podłączone do linii wodnej? Nie mam dokładnej specyfikacji tego modelu, gdyż nie jest produkowany na polski rynek. Jeśli wewnątrz urządzenia nie ma miejsca na wkręcenie filtra, to z pewnością go nie będzie. Gdy wlewasz czysta wodę to nie wymaga ona filtracji wiec filtr byłby tu zbędny.

0 Like
Myszka11
First Poster
Opcje

https://mediamarkt.pl/agd/lodowka-lg-gsj761pzxv  . Lodowka ma identyczny system z pojemnikiem jak w polsce Lg.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Myszka11  Ta lodówka LG jest w dwóch wersjach z Podłączanie linii doprowadzającej wodę (tylko dla modeli z instalacją doprowadzania wody)

0 Like
Myszka11
First Poster
Opcje

Woda musi byc wlewana  do pojemnika juz przepuszczona przez filter.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Myszka11  Według instrukcji jak i filmu w lodówce LG nie ma filtra https://www.youtube.com/watch?v=oYb_WXiV308

Do tego celu możesz używać dzbanka DAFI z filtrem.

0 Like
Opcje

cześć @Myszka11,

nie wiem jak jest w LG. Z informacji na stronie wynika, że ta lodówka tez nie ma filtra. Pewności nie ma co do Twojego modelu, ale bliźniacze urządzenia na rynku polskim nie mają filtra.

0 Like
Leriel
Student
Opcje

Cześć,

 

Też poszukuję takiej lodówki i znalazłem RS68N8320S9

Można ją znaleźć m.in. w Euro i OleOle

Cena to 3999

0 Like