Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Lodówka RB31FERNBSS

(Temat utworzony: 15-05-2018 07:56 PM)
763 Wyświetlenia
Jan_Warszawa
Apprentice
Opcje

Ciekawostka. Połamała mi sie listwa zabezpieczająca krawędź szklanej półki w lodówce jak w temacie. Przeszukałem internet. I co? Można kupić całą pólkę za 200PLN za samej listwy za chińskiego boga nie dostaniesz. A fe Samsung, takie naciąganie klientów jest nie fair.

0 Like
7 Odpowiedzi
Opcje

Cześć Jan_Warszawa,

Dzwoniłeś do serwisu autoryzowanego Samsung?  W przypadku braku dostępności części można zamówić ją w serwisie, więc w pierwszej kolejności proponuję takie rozwiązanie. Serwis możesz znaleźć pod adresem "http://www.samsung.com/pl/support/servicelocation/". 

Jeśli część ta będzie dostępna, to serwis napewno ją dla Ciebie zamówi.

 

0 Like
Jan_Warszawa
Apprentice
Opcje

Jak dzieci :-). Ależ oczywiście , że kontaktowałem się z różnymi serwisami takze i autoryzowanymi. Wszędzie informacja była ta sama. Ten element został wycofany z oferty. Tak więc nie można go zamówić. Stąd mój komentarz , taki a nie iny.

0 Like
Michał_J
Voyager
Opcje

Cześć Jan_Warszawa.

Podałeś mało szczegółów odnośnie brakującego elementu. Jeżeli chodzi Ci o element jak na zdjęciu (ten srebrny)

DA97-13502G.jpg

To element jest dostępny pod adresem:

http://www.sklep.mkservice.pl/da64-04407a-przednia-listwa-ozdobna-polki-srebrna-trim-shelf-frontrt32...

oraz w tym sklepie:

https://north.pl/karta/listwa---profil-drzwi-chlodziarki-do-lodowki-da6404407a,706-YR-0747.html

Jeżeli udało mi się pomóc to zaakceptuj rozwiązanie :smiling-face:

0 Like
Jan_Warszawa
Apprentice
Opcje

NIe, gdyby to byl ten srebrny tobym nie marudził. Chodzi o TYLNĄ listwę w kolorze białym.  Miły pan z MK service powiedział, że ten element został wycofany z oferty. Nie ma listwy, można sobie kupić całą kompletną półkę. Dlatego twierdzę, że firma Samsung zachowuje się nie fair.

0 Like
Michał_J
Voyager
Opcje

Cześć Jan_Warszawa,

Sprawdzałem jeszcze dla Ciebie dostępność elementu ale na chwilę obecną nie można go dostać.

Jedyne rozwiązanie jakie przychodzi mi do głowy to poprostu dokupienie srebrnej listwy i nałożenie ją w miejsce białej listwy.

0 Like
Jan_Warszawa
Apprentice
Opcje

Uwielbiam takie odpowiedzi z .... sufitu wzięte. (delikatnie biorąc bo nasuwa się zdecydowanie brzydsze porównanie).

Jakby te listyw były jednakowe to już dawno bym tak zrobil , jednak sedno tkwi w tym , że nie są jednakowe!!!!

Co wyraźnie dowodzi , że kochany Samsung ma w d...  klientów. Jak każde wielkie korpo chce tylko sprzedać a później niech użytkownik sam się martwi. Pisząc tu miałem nadzieję na jakieś nietypowe rozwiązanie lub podpowiedź. Ale widać sprawdza się przysłowie, że nadzieja to matka głupich. Myślę, że to mój ostatni produkt Samsunga na jaki się skusiłem.

0 Like
Michał_J
Voyager
Opcje

Cześć Jan_Warszawa,

Rozumiem, że liczyłeś na nietypowe rozwiązanie sytuacji, natomiast w tej sytuacji przeszukałem wszelkie możliwe dla mnie źródła z których można by było pozyskać poszukiwany przez Ciebie element, nie znalazłem go w żadnym miejscu. Jedynym sensownym rozwiązaniem w tej sytuacji jest zakup kompletnej półki.

0 Like