Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Nové Infinity displeje pojmenované podle tvaru výřezu

(Téma vytvořeno: 11-12-2018 09:14 AM)
300 Zobrazení
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Na Samsung Developer Conference, která proběhla ve dnech 7. - 8. 11.  2018 v San Franciscu bylo mimo jiné ukázána budoucnost vývoje pevných displejových panelů. 

 

 Ty byly nazvány podle svého tvaru výřezu pro selfie kamerku:

  • Infinity-U
  • Infinity-V
  • Infinity-O
  • New Infinity

V prvním případě je výřez do písmene U, ve druhém do V, u třetího do O a u posledního nazvaného jako New Infinity má výřez chybět úplně.

 

New Display.jpg

 

Co na to říkáte? Mě se nejvíce líbí právě poslední "New Infinity" a doufám, že bude použita v S10 :winking-face: :smiling-face:

4 Odpovědi
jv18
Big Cheese
Možnosti

Sledoval jsem to a výřezy  viděl a popravdě patřím v tomhle mezi ty, kterým je to jedno. Už jsem měl telefon s výřezem a teď S8 bez něj a funkčně ani vzhledově nemám problém s žádným řešením. Ale přikláněl bych se také k variantě zcela bez vykrojení s displejem až do rohů,  je to originální. 

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

První model s "O" displejem oficiálně představen, ne u nás teda. Jedná se o Galaxy A8s. Celkově se mi telefon líbí, snad  to nebude nějaký fake, když je k nahlédnutí spoustu fotek i videí.

0 Like
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Také jsem viděl a mě se to líbí a vypadá to rozhodně zajímavě. Bude dostupný ale pouze v Číně.

 

Capture1.JPGCapture2.JPG

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Teď jsem to taky četl, ale určitě u nás bude jiný model s tímhle displejem. A vůbec se máme příští rok na co těšit, Samsung představí spoustu zajímavých telefonů ve více kategoriích. 

0 Like