Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Samsung Developer Conference 2018

(Téma vytvořeno: 06-11-2018 08:57 AM)
480 Zobrazení
jv18
Big Cheese
Možnosti

Ahoj, blíží se nám začátek Samsung Developer Conference, která se koná 7.-8.11. 2018 v San Franciscu. Pravěpodobně by se tam mohl objevit koncept skládacího telefonu. Z konference bude možné sledovat i přímé přenosy a určitě tam bude pro fanoušky něco zajímavého. Program je zde: https://www.samsungdeveloperconference.com/schedule/

6 Odpovědi
jv18
Big Cheese
Možnosti

tak je to tady. 

https://youtu.be/MguV4zQc3L020181107_191131.jpg

 

 

 

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Vidím, že jsi mě s tématem předběhl, tak já aspoň co mě zaujalo:

  • Bixby: otevírá se všem, a to je paráda. Když jsem viděl, jak se pro to programuje, asi si to zkusím. Tohle jsem vůbec nečekal
  • IoT: tohle byla celkem nuda, vlastně nic moc nového. Takové to přijdu domů a nastaví se podle mě teplota - to jako nepočítají s lidmi, kteří mají rodiny? Požadavky mě a mé ženy na teplotu jsou diametrálně odlišné, tak podle koho to nastaví, když přijedeme spolu? :smiling-face:
  • One UI: nové grafické rozhraní Samsungu. Když jsem dřív viděl jen screenshoty třeba zpráv, vypadalo to jako obrovské plýtvání místem. Ovšem s vysvětlujícím komentářem to dává smysl.
  • Ohebný telefon: za mě fajn. Asi si první model nekoupím kvůli ceně, ale líbí se mi, jak to uchopili. A pokud v tom bude S Pen, bude to dokonalé.





Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



jv18
Big Cheese
Možnosti

Mně  se to líbilo, mám  obdobné postřehy jako ty. Ješte připomenu  Samsung chytrý reproduktor a tlačítko pro ovládání.  Mám rád  vzájemnou  propojenost přístrojů  a jejich komunikaci mezi sebou a v tomhle má  Samsung velikou výhodu  díky  širokému  portfoliu.  Chytrá  domácnost  musí být skvělá,  ikdyž si to v praxi nedokážu představit a asi to ani jen tak nevyzkouším, ale jako hudba budoucnosti se to dobře  poslouchá. 

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

No já si jako programátor umím docela živě představit, jak mám v noci vytažené žaluzie a v zimě klepu kosu :face-with-tears-of-joy:

Když on to u nás Samsung moc neprodává a co si budeme povídat, kdybych o tom vážně uvažoval, postavím to na řešení od Google, protože proč? Protože Google rozumí česky! Sice to buď nezmínili nebo jsem to zazdil (párkrát s emi sekl přenos), ale mezi těmi 5 novými jazyky asi čeština nebude... 😞






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

:face-with-tears-of-joy: česky to umět asi nebude nikdy. Ale mně  se u Samsungu právě  líbí,  že  vyrábí  telefony, ledničky,  pračky,  vysavače a všechno  by to spolu pěkně komunikovalo. Ale nepočítám  s tím,  že bych ze dne na den vyměnil všechny spotřebiče,  takže  se mě  chytrá domácnost netýká.  Google taky sliboval asistenta česky, už tu měl  být a pořád nic. Za domácí úkol můžeš Bixby začít učit  češtinu :smiling-face:

0 Like
Cudzino
Explorer
Možnosti
to nove UI se mi libi moc! a jak pise jv18 Samsung vyrabi spoustu veci..ale kuprikladu cenove srovnani pracek Samsung versus ,,zbytek,, sveta je docela rozdil. .-/
Jinak se pripojuji,ze naucit Bixby cestinu by bylo naprosto dokonaly :-))