Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Buďte kreativní, pomáhejte druhým a získejte extra výhody - BE SUPERUSER

(Téma vytvořeno: 17-05-2018 10:14 AM)
1803 Zobrazení
vvllaaddaa
Moderator
Moderator
Možnosti

Ahoj Community,

Ať už jste zde, na Samsung Community, jenom ze zvědavosti, hledáte odpověď na Váš problém nebo jste se přišli podělit o své zkušenosti s výrobky od společnosti Samsung, mám pro Vás skvělou zprávu!

 

Vašich dotazů i zpětné vazby si nesmírně vážíme, to právě díky Vám jsou totiž naše produkty stále inovativní a kreativní, a aby to nebyly jenom prázdné fráze, rozhodli jsme se, že Vaši snahu a úsilí patřičně oceníme :winking-face:.

 

Dostal jsem možnost vybrat ty nejlepší z Vás a udělit jim rank Superuser, s čímž souvisí určité výhody před ostatními členy komunity, jako třeba:

 

 

unpacked-2018-galaxy-s9_main_3.jpg

  • slevy na produkty společnosti Samsung
  • možnost zúčastnit se školení o Samsung produktech
  • obdržet dárky v podobě příslušenství
  • možnost dozvědět se o nových produktech i kdy budou na trhu dřív než ostatní
  • zájezdy na naše i zahraniční veletrhy jako VIP host
  • a spoustu dalších...

 

 

Doufám, že je to velká motivace pro Vás pro všechny, budeme si tu navzájem vypomáhat, sdílet své fantazie a budovat komunitu, kde každý nový člen nalezne odpověď na své otázky:thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type:.

 

Galaxy S21Galaxy S21

 

 

 

5 Odpovědi
nediskutuj
Navigator
Možnosti

To je bomba, jet někam na představení nových produktů od Samsungu by bylo vyloženě boží. Jak budu mít chvilku, vždy zkusím něco poradit. Kolikrát mi přítelkyně říká, kdybych se tak věnoval jí, jak se věnuji v práci zákazníkům a ještě k tomu i volném čase. Tak teď to třeba někdo i ocení :smileytongue:

SofieH
Journeyman
Možnosti

Jééé, jsem spíše antitechnický typ, to Vám asi moc neporadím, ale dárečky vyloženě zbožňuji, tak se budu snažit být aspoň aktivní a přinášet ňáký novinky. To se taky počítá, viďte :womantongue::womanlol::heart:

WoodMan
Navigator
Možnosti

To je výzva, ty já rád :robottongue:

JacobInDaHouse
Pathfinder
Možnosti

Uživatel


@WoodMan  napsal:

To je výzva, ty já rád :robottongue:


Zatím vedu já kámo, aspoň co se týče počtu příspěvků :manvery-happy:

jv18
Big Cheese
Možnosti

já bych tak rád někomu pořád radil a něco sem psal, ale bohužel nějak to tu nežije

0 Like