Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Mobilinternet nem működik A7 (2018)

(Témakör létrehozásának dátuma: 05-05-2019 07:58 AM)
1813 Megtekintések
Balazs021
First Poster
Beállítások

Sziasztok

Tegnap frissitettem a telefonom( Samsung Galaxy A7 (2018)) android 9.0 ra azóta nem működik a mobilinternet funkció.Elötte tökéletesen működött ,nem az előfizetéssel van gond.

 

0 tetszik
magasati
Apprentice
Beállítások

Ugyanez a problémám. Tmobile egyáltalán nenám működik UPC csak edge-en. Próbáltam csak 3g hálózazra beállítani, de akkor tmobilenál eltűnik a hálózat. Vagy 4g vagy edge, közte semmi.

És sok hívásnál kikapcsoltnak jelez engem, holott a be van kapcsolva a készülék és lefedett helyen vagyok. Egyszer konkrétan mellőlem hívott fel anyukám, és tartotta a fülemhez a telwfonját, hogy nem vagyok elérhető. A telefonom a kezemben volt bekapcsolva fullon térerővel. Rá egy percre minden ok, később ugyanez. A nem fogadott hívásról csak smst kapok. Ilyen van még valakinél?

0 tetszik
csoxi
Journeyman
Beállítások

A helyzet sajnos változatlan. Újabb chat, újabb igéret, persze semmi konkrétum. 

0 tetszik
csoxi
Journeyman
Beállítások
Üdv. Ma reggel megérkezett a javítás. Minden ok!
0 tetszik
csoxi
Journeyman
Beállítások

Üdv.

 

Ma reggel megérkezett a javítás. Minden ok!

0 tetszik
magasati
Apprentice
Beállítások

Frissítettem és most nálam is jónak tűnik. UPC mobilnet E-n pötyögött mosz H-ra váltott. Tcomot még nem próbáltam, de valszleg ott is ok a dolog. Bízom benne, hogy a hívásokkal való problémák is megszűnnek a frissítéssel.

Szekely
First Poster
Beállítások

Hali. Én is frissítettem android 9 re es nalam is ugyanúgy nem mukodik. Sőt a halozat is szakadozik  . 

0 tetszik
Szekely
First Poster
Beállítások
Nem működik ugy nekem.
0 tetszik
Szekely
First Poster
Beállítások
Sajnos mikor en frissítettem Android 9 re en mindig 3G hálózatot használtam. Most meg a 3G abszolút nem megy. 4G internet megynde viszont a hívás is kozbe akadozik. Nem lehet hivni se kozbe.
0 tetszik
Szekely
First Poster
Beállítások

Szia. Gyári beállítás sem segít neki. Mit lehet tenni elenne még? 

0 tetszik
magasati
Apprentice
Beállítások

A gyári beállítás nem hozza vissza az Oreo-t csak a felhasználói adatokat törli. Olyan lesz tőle, mintha újonnan vennéd ki a dobozból csak Android Pie van rajta. A beállításokban nyomj egy szoftverfrissítést, és jó lesz. Nekem legalábbis semmi gondom azóta.

Ha nem segít, akkor a márkaszervízben kell teljes visszaállítást kérni. Rákötik laptopra és visszaflesselik a 8-as Andit. De erre nem lesz szükség.

0 tetszik