Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Standardy reklamacji sprzętu

(Temat utworzony: 20-12-2016 12:35 AM)
1414 Wyświetlenia
Szym
Apprentice
Opcje

Czy Samsung wymaga od swoich partnerów, i ogólnie sklepów które sprzedają sprzęt, tego, żeby przestrzegali pewnych zasad przy przyjmowaniu sprzętu? Jak naprzykład spisanie konkretnego protokołu oddania sprzętu, zrobienie zdjęć w momencie oddawania sprzętu.

 

Pytam ponieważ mam taką sytuacji, że oddałem sprzęt do reklamacji (z tytułu ubezpieczenia) i wrócił zniszczony z serwisu. Całą sytuacje opisałem tutaj: http://www.wykop.pl/link/3512533/sferis-okradl-mnie-na-prawie-4tys-zl-i-robi-ze-mnie-*****e/

 

Z góry dziękuję za dopowiedź.

0 Like
3 Odpowiedzi
MateuszN
Pioneer
Opcje

Cześć @Szym,

 

Dzięki za kontakt, wysłałem Ci wiadomość prywatną.

 

W przyszłości kieruj proszę zgłoszenia reklamacyjne przez formularz kontaktowy lub naszą infolinię, wszelkie potrzebne informacje znajdziesz pod adresem: http://www.samsung.com/pl/info/contactus.html


Dzięki, że jesteś z nami! Jeśli odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
0 Like
Szym
Apprentice
Opcje

Cześć @MateuszN

 

widziałem wiadomość prywatną, ale po wejściu na podesłany link serwer rzuca pięćsetką:

"Sorry, an error occurred while processing the page you requested.
Please try again later. [500]"

 

Czy to napewno odpowiedz na moje pytanie? Pytałem o miejsce w którym mogę znaleźć dokumenty regulujące sposób przyjmowania sprzętu do reklamacji a Ty pisesz, że mam w przyszłości reklamować sprzęt przez zgłoszenie reklamacyjne. Jeśli coś kupie w waszym sklepie to tak zrobię. Narazie zadałęm tylko pytanie na które dalej nie dostałem odpowiedzi. W sensie jeśli nie potraficie odpowiedzieć to też spoko. Nie mam żalu o to. :winking-face:

 

Chodzi Ci o to, że chcecie zająć się sprawą opisaną na Wykopie czy co? Telefon był dwa razy reklamowany i ja mam teraz zgłosić tamte reklamacje do reklamacji? Czy o co chodzi bo gubię się? @MateuszN możesz trochę jaśniej co masz na myśli pisząc "W przyszłości kieruj zgłoszenia...". Ja tylko napisałem post na tym community.

0 Like
MateuszN
Pioneer
Opcje

@Szym

 

Szym napisali:

Czy to napewno odpowiedz na moje pytanie? Pytałem o miejsce w którym mogę znaleźć dokumenty regulujące sposób przyjmowania sprzętu do reklamacji a Ty pisesz, że mam w przyszłości reklamować sprzęt przez zgłoszenie reklamacyjne. Jeśli coś kupie w waszym sklepie to tak zrobię. Narazie zadałęm tylko pytanie na które dalej nie dostałem odpowiedzi. W sensie jeśli nie potraficie odpowiedzieć to też spoko. Nie mam żalu o to. :winking-face:


Społeczność Samsung służy do wymiany poglądów, doświadczeń, czy też rozwiązywania problemów technicznych związanych z użytkowaniem naszych urządzeń. Z tego też względu, odpowiadając na Twój post, nie odniosłem się do istniejących procedur przyjmowania sprzętu do reklamacji, a podałem jedynie stronę kontaktową, gdzie można takie informacje uzyskać. :smileyhappy:

 

Chodzi Ci o to, że chcecie zająć się sprawą opisaną na Wykopie czy co? Telefon był dwa razy reklamowany i ja mam teraz zgłosić tamte reklamacje do reklamacji? Czy o co chodzi bo gubię się? @MateuszN możesz trochę jaśniej co masz na myśli pisząc "W przyszłości kieruj zgłoszenia...". Ja tylko napisałem post na tym community.


Twój post ma charakter zgłoszenia reklamacyjnego, dlatego przekazałem go do naszego działu, którego zadaniem jest weryfikacja sprawy i jej wyjaśnienie, również przez bezpośredni kontakt z Tobą. Z tego też powodu, w podobnych przypadkach na przyszłość zaleciłem kontakt za pośrednictwem przeznaczonych do tego kanałów komunikacji na stronie. (http://www.samsung.com/pl/info/contactus.html)


Dzięki, że jesteś z nami! Jeśli odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
0 Like