Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Ładowanie S7 Edge przez urządzenie zewnętrzne.

(Temat utworzony: 04-03-2019 02:33 PM)
1770 Wyświetlenia
radzio715
Journeyman
Opcje

Witam.

Kilkanaście miesięcy temu padło mi gniazdo USB w wyżej wymienionym telefonie, przestał się ładować. Nie chciałem oddawać do serwisu (i tak po gwarancji) więc zakupiłem ładowarkę indukcyjną. Niestety i ona ostatnio zawodzi, trzeba starać się bardzo równo układać telefon aby zadziałała. Kilka dni temu przypadkiem podłączyłem telefon do ładowania PS4 zamiast pada (bardzo śmieszna sytuacja) i ku mojemu zaskoczeniu, telefon zaczął się ładować. Próbowałem też pod inne ładowarki podłączyć, jednakże też nie ładuje. Moje pytanie brzmi, czy jest ktoś w stanie mi wytłumaczyć dlaczego z konsoli ładuje? Czy to kwestia napięcia innego? Czy wersji USB?

 

Dziękuję z góry za odpowiedź. 

0 Like
14 Odpowiedzi
radzio715
Journeyman
Opcje
@Szewcu72, tak ładuje inne urządzenia. Sprawdziłem na padzie od PS4.

@RadekK, takiej odpowiedzi oczekiwałem. Jednakże dziwi mnie, że pomimo małego natężenia w porcie USB w PS4(900mA) tak szybko ładuje telefon do pełnego naładowania.
0 Like
Rozwiązanie
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@radzio715 łąduje raczej normalnie, a 900 mA w porownaniu z 500 mA to i tak sporo.

Szybkie ładowanie Samunga ma rozwiązanie napięciowe nie prądowe (5/9 V).


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Rozwiązanie
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@radzio715  napisał(a):
@Szewcu72, tak ładuje inne urządzenia. Sprawdziłem na padzie od PS4.

@RadekK, takiej odpowiedzi oczekiwałem. Jednakże dziwi mnie, że pomimo małego natężenia w porcie USB w PS4(900mA) tak szybko ładuje telefon do pełnego naładowania.

U mnie USB z PS4 Fat daje tylko 0.5A. Tyle samo co w przypadku ładowania telefonu z komputera.

 

Ładowanie S7 Edge przy 50% z PS4Ładowanie S7 Edge przy 50% z PS4ładowanie.jpg

Ładowanie S7 Edge przy 50% z PCŁadowanie S7 Edge przy 50% z PCpcczas.jpg

 

Normalne ładowanie S7 Edge przy 50% oryginalną ładowarkąNormalne ładowanie S7 Edge przy 50% oryginalną ładowarkąwolneldowa.jpg

Szybkie ładowanie S7 Edge przy 50% oryginalną ładowarkąSzybkie ładowanie S7 Edge przy 50% oryginalną ładowarkąszybkieladczas.jpg

 

@radzio715, Czy próbowałeś ładować telefon ładowarką, która nie wspiera Szybkiego Ładowania ?


radzio715
Journeyman
Opcje
Tak, zero reakcji.
0 Like
Rozwiązanie
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@radzio715 czyli, tak jak już wcześnije napisaliśmy, nie pozostaje Ci nic innego, jak wizyta w serwisie i wymiana modułu USB.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.