Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Znicena aplikacia samsung internet

(Téma vytvořeno: 04-02-2019 08:45 PM)
907 Zobrazení
Lendo66
Troubleshooter
Možnosti

Zdravim.Je moznost aktualizovat samsung internet na verziu 9.0.01.45 cez galaxy apps. NEODPORUCAM AKTUALIZOVAT!!! Po aktualizacii zmizli doplnky,zostal iba blokovac obsahu. Video Asistent,citacka qr aj rychle menu je prec.Taktiez dostat sa k zalozkam trva dlhsie,viac klikov...Vsetko dobre znicia.Vratil som sa spat na verziu 8.2.01.2 kde to vsetko je.

10 Odpovědi
jv18
Big Cheese
Možnosti

Je to tak, v současné době je starší verze 8 dostupná na GP a novější 9 na Galaxy Apps. Jak zaznělo, tak nová verze přišla o funkce na které jsme byli zvyklí, ale navíc se u mě projevila veliká spotřeba baterie i při nepoužívání aplikace, neustále běžela na pozadí bez ohledu na různá nastavení omezující její běh. Samsung Internet 9 jsem tedy kompletně odinstaloval a do doby než přijde aktualizovaná verze budu používat Chrome.

jv18
Big Cheese
Možnosti

Tak od 19.2. už je v Google Play také verze 9. 

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Taky vám Samsung Internet v aktuální verzi tolik sosá baterku? Mám nastaveno, aby se uspával na pozadí, optimalizaci baterie, ale tohle je výsledek.Screenshot_20190222-201450_Device care.jpg

 

0 Like
Lendo66
Troubleshooter
Možnosti

Mne nie...

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Díky za odpověď, ještě tomu dám šanci.

0 Like
Anonymous User
Nelze použít
Možnosti

Čus někdo psal v jiném vlaknu o zkratkach v samsung prohlížeči.  Třeba když dlouze podrží 3 čárky,  dostaneš se hned na záložky a když dlouze podrží okno , otevře se rovnou nové 

jv18
Big Cheese
Možnosti

A když podržíš domeček, tak hned píšeš do vyhledávacího řádku :smiling-face:

Anonymous User
Nelze použít
Možnosti

Ano 😃

0 Like
Fandaklara
Pathfinder
Možnosti

Za mě také nic moc .Předešlá verze mnohem lepší 

Samsung S24 ultra 1tb blue
Samsung watch 5 pro LTE
Samsung buds live
0 Like