Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Samsung GW a Samsung health v telefonu

(Téma vytvořeno: 02-02-2019 04:54 PM)
8035 Zobrazení
hlavsar
Apprentice
Možnosti

Tak jsem si poridil nove GW a dneska jsem narazil na nasledujici problem.

Byl jsem na prochazce a zaznamenal jsem aktivitu hodinkami.  Kdyz jsem se po skonceni podival do Samsung Health appky v hodinkach, vidim vsechny informace, vcetne mapky s trasou! Po synchronizaci s telefonem, mapku nevidim v Samsung Health (telefonni) appce. Vidm vsechny souhrny ale mapa nikde 😞

Neporadi nekdo, prosim, co s tim?

0 Like

1 Řešení


Přijatá řešení
Řešení
jv18
Big Cheese
Možnosti

Věřím tomu, že by naběhly i s přihlášením. Jak jsem psal, mělo by na tohle pomoci vymazání dat aplikace a přirozeně i její reinstalace. Hlavní je, že jste s řešením spokojený.

Zobrazit řešení v původním příspěvku

19 Odpovědi
jv18
Big Cheese
Možnosti

Nezobrazí se vůbec žádná mapa? Nebo se ukáže mapa bez zaznamenané trasy, příp. jen s kruhem?

0 Like
hlavsar
Apprentice
Možnosti

Ne, vubec mapku v telefonu nevidim. Vidim vsechny udaje o trase (kolik jsem usel, za jaky cas, dokonce i caru se srdecnim tepem), ale mapa se vubec nezobrazi....

Divny je, ze minuly tyden se mi mapka ukazala. Dneska uz ne!

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Jako první věc bych zkusil vymazat mezipáměť aplikaci Health. Že máte nejnovější verzi aplikace a FW v hodinkách je asi samozřejmé :smiling-face:

0 Like
hlavsar
Apprentice
Možnosti

Ano, oboji by melo byt aktualni. Dokonce jsem zkusil appku v telefonu smazat a znovu nainstalovat.

Nasel jsem na internetu jednoho cloveka s podobnym problemem a ten psal, ze se mu mapka nahrala za nekolik hodin....

Tak nechapu....

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Našel jsem teď v rychlosti více případů a většinou pomůže ta mezipaměť nebo komplet data vymazat a nastavit aplikaci znovu a povolit Odesílat data o poloze. Já jsem tenhle problém zatím na Gear S3 neměl.

0 Like
hlavsar
Apprentice
Možnosti
Tak snad vyreseno a nsad to nekdy nekomu pomuze.
Odinstaloval jsem Samsung Health z telefonu a znovu spustil. Tentokrat jsem se ale neprihlasil k Samsung uctu a dal preskocit.
No a mapky nabehly!
Řešení
jv18
Big Cheese
Možnosti

Věřím tomu, že by naběhly i s přihlášením. Jak jsem psal, mělo by na tohle pomoci vymazání dat aplikace a přirozeně i její reinstalace. Hlavní je, že jste s řešením spokojený.

michalkopriva
Explorer
Možnosti

Ani jsem nevěděl, že Samsung Health umí zobrazit i mapku s trasou. Nikde ji tedy nevidím - ani v hodinkách ani v telefonu. Pořídil jsem si kvůli tomu Endomondo 😄



Galaxy A70 + Galaxy Watch 46mm
0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

@michalkopriva  ano jde to, musíte v Samsung Health klepnout na konkrétní cvičení. Pokud se jedná o automatické cvičení tak zaznamená jen oblast, pokud jde o ručně aktivované cvičení, zaznamená mapu se značkami km.


fajn-Snek-podpis-B


0 Like