Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Tiché vyzvánění

(Téma vytvořeno: 12-04-2018 10:35 PM)
3661 Zobrazení
rzboril
Pioneer
Možnosti

Galaxy S9+. Mám nastavenou hlasitost všeho na maximum a při sms nebo hovoru je vyzvánění slabě slyšet. Při přehrávání zvonících tónů je vše hodně hlasitě a navíc hrají oba reproduktory. kdežto při zvonění jen ten spodní. Chyba nebyla odstraněna ani s druhou aktualizací 3.4.2018.

0 Like
11 Odpovědi
JacobInDaHouse
Pathfinder
Možnosti

Zkus najet do safe mode (tísňový režim), mohla by to způsobovat nějaká aplikace klidně, ať víme co a jak.

Normálně podrž vypínání a dej tísňový režim a pak vyzkoušej. Do safe mode se můžeš dostat ještě i tak, že resetneš telefon a budeš držet tlačítko vypnutí a hlasitosti dolů zároveň tak 15 vteřin při logu Samsung.

0 Like
krasna_amelie
Journeyman
Možnosti

Ahojky, u mě v pořádku. Daloby se říci, že to mám naopak. Mám hlasitost vyzvánění jen na krajíčku a je to dost nahlas, nedokáži si představit, že bych to měla třeba na polovičku, by mi to utrhlo ouška :womanlol: A dolby atmos mám zaplý furt.

0 Like
jaromirgryc
Explorer
Možnosti

Uživatel


@rzborilnapsal:

Galaxy S9+. Mám nastavenou hlasitost všeho na maximum a při sms nebo hovoru je vyzvánění slabě slyšet. Při přehrávání zvonících tónů je vše hodně hlasitě a navíc hrají oba reproduktory. kdežto při zvonění jen ten spodní. Chyba nebyla odstraněna ani s druhou aktualizací 3.4.2018.


To zní spíš jako softwarová chyba, než hardware. Tebe jsem už potkal na jiných forech, tak bych řekl, že se vyznáš, ale stejně, zkoušel si už továrko?:smileyvery-happy:

0 Like
rzboril
Pioneer
Možnosti

Dolby Atmos se u vyzvaneni těžko používá když hraje jen jeden reproduktor. Ale i tak díky. Maloplošná mě to se podivat do nastavení a zkusit vypnout postupné zesilování zvuku.

0 Like
Seimus
Journeyman
Možnosti

Toto sa často stávalo aj an iných značkach. Premaž si cache

0 Like
rzboril
Pioneer
Možnosti

Asi to uzavřu. Co to je za rady? Mazat cache hned po zapnutí mobilo po vybalení z krabice? Co v té cache jako bude ?

Jak píši je to nejspíše tím že při testování vyzváněcích jsou spuštěné oba reproduktory plus možna ekvalizér,dolby atmos pak ještě cv přístupnosti se nastavuje věk a po zadání věku nad 30let se taky zesílí zvuk. No a prostě při zvonění když někdo volá se použije jen ten spodní který míří někam pryč. Zrušil jsem to postupné zesilování vyzvánění, což se negativně nelogicky projevilo i na sms kdy se to ani při krátkém tonu nestihne zesílit, a je to lepší. Holt to prostě neřve jak u videa. Budu si muset zvyknout. na us Samsungu ten problém má více lidí. viz: https://us.community.samsung.com/t5/Galaxy-S9-Announcements-and-Info/S9-Notification-Sounds-are-too-...

0 Like
vvllaaddaa
Moderator
Moderator
Možnosti

Zdravím @rzboril,

 

velice mě mrzí, že musíte čelit takové nepříjemné situaci:robotindifferent: Nicméně na základě Vašeho dotazu, jsem již upozornil naše technické oddělení a kolegové už to prověřují. Jakmile se dozvím nějaké bližší informace, ihned Vám dám vědět a zároveň věřím, že se vše co nejdříve vyřeší :robothappy:

 

Na druhou stranu mě upřímně těší, že jste dal šanci naší vlajkové lodi, a pokud byste si našel chvilku, určitě se zkuste podělit s ostatními členy komunity o své zážitky, například prostřednictvím svých ulovených kousků zde :robotwink:

 

Řešení
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti
rzboril
Pioneer
Možnosti

Super vyzkouším. I když se to částečně vyřešilo aktualizací z 1.6.2018 a hodně se to zlepšilo zvolením vlastního vyzvánění bez možnosti postupného zesilování. Ale pořád musím mít zvonění nastavené tak na 80% což není podle mě normální.

0 Like