Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Szybko padająca bateria w samsung s9

(Temat utworzony: 27-09-2019 05:30 PM)
1643 Wyświetlenia
_Tedix
First Poster
Opcje

Witam

Czy to normalne że bateria w samsung s9 pada mi aż tak szybko w dodatku na śr. oszczędzaniu baterii.

Zauważyłem to dosłownie od kilku dni, nigdy wcześniej telefon tak szybko nie padał. Potrafię wyjść do szkoły z 100%, i wrócić do domu na 30-20 lub czasami i 0%

Dodam jeszcze, że zauważyłem to od około środy-czwartku ostatniego tygodnia gdy bateria niestety padła mi do 0%, gdyż nie miałem dostępu do ładowarki przez cały dzień

Telefon ma nie cały rok, a w szkole spędzam czas średnio od 7 do 14:30

Screenshot_20190925-195102_Settings.jpg

 

0 Like
19 Odpowiedzi
patryk_t7
Voyager
Opcje

@Szewcu72 Gdyby tematy były merytorycznie wartościowe to nie byłoby konieczności zakładania nowych. Ciągle czytam o przywracaniu ustawień fabrycznych, które nie jest efektywne. Używanie telefonu bez stresów nie polega na cotygodniowym przywracaniu ustawień fabrycznych.

 

Na normalnych forach post jest migrowany do odpowiedniego tematu przez moderatora i nikt nie robi problemów.

 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Szkoda czasu i miejsca na offtop.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
patryk_t7
Voyager
Opcje

@Szewcu72 sam zacząłeś :winking-face:

0 Like
zetika16
First Poster
Opcje
panowie a gdzie można kupić baterie do s9 plus oryginalna?
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Skontaktuj się z najbliższym serwisem i dopytaj o dostępność części.

 

https://www.samsung.com/pl/support/service-center/


0 Like
zetika16
First Poster
Opcje
niestety w pobliżu mojej miejscowości nic nie pokazuje. zresztą dla mnie miejscowosc nie ma znaczenia bo i tak chce zamówić wysyłkowo...
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

W powyższym odnośniku znajdziesz wszystkie punkty serwisowe. Skontaktuj się z wybranymi i dopytaj o dostępność części.


0 Like
zetika16
First Poster
Opcje
nie macie czegoś sprawdzonego? z doświadczenia swojego
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Nie zamawiałem baterii więc nie jestem w stanie wskazać konkretnego serwisu lub sklepu. Zaczekaj na podpowiedzi od pozostałych forumowiczów.


0 Like
zetika16
First Poster
Opcje
ok ... bo jedna juz niby oryginalną zamontowałem... i okazuje się gorsza od mojej i napewno nie jest oryginalna
0 Like