Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Slyszlalne stukanie podczas potrząsania galaxy s9+

(Temat utworzony: 07-01-2019 08:08 PM)
2144 Wyświetlenia
szymeczek
Explorer
Opcje

Mam takie pytanie ? Czy jak potrząsacie telefonem to słyszycie takie stukanie ? U mnie słychać i u kolegi też. Podobno to optyka aparatu. Czy to normalne? Też tak macie ? Oczywiście nie trzeoię z całej siły.

Pozdrawiam

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@szymeczek, masz rację, to optyka aparatu. Nie szalejcie z tymi grzechotkami, abyście nie narzekali później, że nie ostrzy. :winking-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@szymeczek, z ciekawości poruszałem trochę telefonem Note9 i raczej nie słyszę żadnego wyraźnego stukania. Aparaty w obu telefonach są bardzo podobne o ile nie identyczne, ale ich budowa może się nieznacznie różnić. Według mnie nie ma żadnych stuków w Note9.


0 Like
Rozwiązanie
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@szymeczek, masz rację, to optyka aparatu. Nie szalejcie z tymi grzechotkami, abyście nie narzekali później, że nie ostrzy. :winking-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
szymeczek
Explorer
Opcje
Chciałem się tylko upewnić. Zapewne masz rację żeby za dużo nie trzepać tym telefonem. Więcej nie zamierzam. W każdym razie dziękuję za odpowiedź i poradę. Pozdrawiam
0 Like
jakubaz
First Poster
Opcje

Cześć, dzisiaj upadł mi telefon i jak zacząłem potrząsać to słychać ewidentnie gruchanie. Wydaje mi się również, że mam pękniętą soczewkę w środku. Ale czy jest to faktycznie możliwe?

0 Like
szymeczek
Explorer
Opcje
Myslę że nie jest to możliwe. Kupując telefony za kwotę w granicach 3000 i więcej, chcąc niechcąc stajemy się przewrazliwieni i jest to naturalne. Napewno nic ci nie pękło. Zrób kilka zdjęć i sprawdź jakość. Jak jest ok to pewnie nic się nie stało
0 Like