Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

S9+ dual sim. Brak napisu na klapce

(Temat utworzony: 15-07-2018 05:31 AM)
1700 Wyświetlenia
Batoner
Student
Opcje

Zakupiłem s9+  jest to wersja dual sim miesięczna z Orange. Czy każdy dual sim powinien mieć napis na klapce? Bo trochę zaniepokoil mnie fakt, że go nie posiadam. 

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
Damian K
Hotshot
Opcje

@Batoner

 

Urządzenie jest oryginalne, tak jak napisałeś, brandowane przez sieć Orange Polska.

 

Usunąłem zdjęcia, ponieważ zawierały dane poufne (numery IMEI, numer seryjny). To jest właśnie napis, którego szukasz, w dolnej części tylnej pokrywy. 



Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

0 Like
19 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Co znaczy miesięczna z Orange? Kupiona jako używka od kogoś, czy jako odnawiana ze sklepu operatora?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Batoner
Student
Opcje

Kupiony od pierwszego wlasciciela. Telefon ma miesiac. Wlasciciel twierdzi ze nic nie bylo robione z nim

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Tu warto poczekać na naszych ekspertów, niech sprawdzą jakie wersje (obudów) szły do operatorów.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Damian K
Hotshot
Opcje

@Batoner prześlij zdjęcie tylnej klapki telefonu w tym wątku.

A w wiadomości prywatnej do mnie lub @KrzysiekK prześlij numer IMEI urządzenia. Spróbujemy zweryfikować, czy jest oryginalne.


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
0 Like
Batoner
Student
Opcje

 

 (Zdjęcia zawierające dane prywatne zostały usunięte - DamianK)

 

 

 

0 Like
Rozwiązanie
Damian K
Hotshot
Opcje

@Batoner

 

Urządzenie jest oryginalne, tak jak napisałeś, brandowane przez sieć Orange Polska.

 

Usunąłem zdjęcia, ponieważ zawierały dane poufne (numery IMEI, numer seryjny). To jest właśnie napis, którego szukasz, w dolnej części tylnej pokrywy. 



Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
0 Like
Batoner
Student
Opcje
Bylem w serwisie i powiedzieli ze wszystko ok. Takze potwierdzili:) dzieki wam serdecznie
0 Like
Viki
Voyager
Opcje

Miałam d9+  z datą produkcji marcowa teraz mi wymieniono o dziwo nr imei jest niższy od tamtego a data produkcji czerwcowa. napisu na klapce też już nie ma. Czemu tak? 

Dodam, że telefon nie jest brandowany - kupiony w Euro RTV AGD, czyli od bezpośredniego dystrybutora

0 Like
Damian K
Hotshot
Opcje

@Viki

 

Co masz na myśli, że 'nr imei jest niższy'?


Co do napisu na klapce, wyślij mi w wiadomości prywatnej tenże nr IMEI oraz zdjęcie tylnej klapki.


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
0 Like