Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

S9+ dual sim. Brak napisu na klapce

(Temat utworzony: 15-07-2018 05:31 AM)
1721 Wyświetlenia
Batoner
Student
Opcje

Zakupiłem s9+  jest to wersja dual sim miesięczna z Orange. Czy każdy dual sim powinien mieć napis na klapce? Bo trochę zaniepokoil mnie fakt, że go nie posiadam. 

0 Like
Przejdź do rozwiązania
19 Odpowiedzi
Viki
Voyager
Opcje

w pierwszym było 356...... a teraz 355....

za chwile wysle zdjecie ale niestety jakosc srednia, bo nie mam pod reka dostepu do lepszego aparatu

0 Like
Batoner85
Student
Opcje
Witam, zakupiłem s10+, niestety na tylnej klapce nie widnieje nr imei. Czy to oznacza, że była ona wymieniana? Sprzedający zapewniał, iż nie było nic naprawiane.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Batoner85, na tylnej klapce powinny znajdować się różne informacje, w tym numer IMEI telefonu. Możliwe, że klapka była wymieniana i dlatego nie ma żadnych informacji. Czy możesz zrobić zdjęcie tylnej klapki?


0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Batoner85, do tej pory numer IMEI miałem na wszystkich telefonach począwszy od modelu Galaxy S8+. Możliwe jednak, że to zależy od pochodzenia telefonu. Czy telefon był przeznaczony na polski rynek? Poczekajmy również na wypowiedzi posiadaczy modelu S9+ jak wygląda u nich tylna klapka.


0 Like
Batoner85
Student
Opcje

Telefon pochodzi z media expert. To jest s10+

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Batoner85, wątek dotyczy modelu S9+ więc ciężko będzie uzyskać odpowiedź od posiadaczy modelu S10+. Dlatego tak ważne jest w jakim miejscu zadajemy pytanie na forum. Proponuję założyć nowy wątek w odpowiednim dziale uzupełniając go o zdjęcia oraz informację jaką otrzymałeś od konsultanta.


Batoner85
Student
Opcje

Niby tak, jednak właśnie tutaj znalazłem wątek który był zbliżony. Ok przeniosę gdzie indziej 

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Batoner85, Czy telefon miał fabryczną plombę na pudełku w momencie zakupu ? Modele S9 oraz S10 mają na tylnej klapce numer IMEI oraz numer seryjny.


Batoner85
Student
Opcje
Kupiłem używany
0 Like