Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odrzucanie połączeń- Samsungu proszę!

(Temat utworzony: 01-07-2019 02:08 PM)
2724 Wyświetlenia
Anonymous User
Nie dotyczy
Opcje

Jestem jednak jakiś ułomny. Nie mogę sobie poradzić z banalną acz podstawową funkcją odbierania połączeń. Praktycznie zawsze jak wyjmuje telefon z ciasnej kieszeni przesuwam po ekranie wskutek czego w najlepszej opcji wyciszam dzwonek lub pojawia się tylko komunikat do wysłania wiadomości lub odrzucenia połączenia a zwykle po prostu odrzucam zanim nawet wyjmę telefon. Jak *****a muszę oddzwaniac do ludzi. Jeżli pousuwałem szablony wiadomości do odrzucania połączenie i wysłania sms to i tak pojawia się wysuwana belka do wysłania sms i odrzucania połączeń. To powinno być logiczne że skoro skasowałem szablony to nie chcę z tego korzystać! Samsungu proszę dodaj możliwość po prostu wyłączenia tej funkcji w systemie!! Tylko z tego powodu chyba zmienię fona bo to niepoważne ludzie myślą że ich olewam. Kupię chyba HTC bo tam jeśli dobrze pamiętam jest jakoś inaczej przy odbieraniu.

0 Like
9 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Anonymous User spróbuj ustawić sobie odbieranie połączeń klwiszem głośności i sprawdź, może ci podapsuje taka alternatywa.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Anonymous User, podaję ścieżkę do zmiany odbierania połączenia za pomoca klawisza głośności: Telefon > trzy kropki > Ustawienia > Odbieranie i kończenie połączeń > Odbierz klaw. zwiększ. głośn.

 

Screenshot_20190701-144050_Phone.jpg


Anonymous User
Nie dotyczy
Opcje

Dzięki, mam to ustawione i byłoby fajne gdyby ta funkcja wyłączała możliwość odbierania na ekranie lub chociaż te dziadowskie wiadomości sms z odrzucaniem połączenia. Aktualnie to poprostu dodatkowa metoda na odbieranie jednak problem pozostaje.

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Anonymous User, obawiam się, że nie ma możliwości wyłączenia tego ekranu. Szukałem w ustawieniach telefonu, ale niestety nie znalazłem.


0 Like
dreamlike
Pioneer
Opcje

A jak zrobić, żeby połączenie było odbierane automatycznie przez naciśnięcie zielonej słuchawki na ekranie, a nie swipe palcem? 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@dreamlike Raczej nie ma takiej opcji w ustawieniach telefonu.

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@dreamlike, Musisz znaleźć w ustawieniach opcję, która nazywa się "Przeciągnij jednym dotknięciem". W zależności od wersji oprogramowania znajdziesz ją w

Ustawienia --> Dostępność --> Interakcja i możliwości manualne

lub

Ustawienia --> Dostępność --> Interakcja i możliwości manualne --> Menu asystenta

 

1.jpg2.jpg

 

Po jej włączeniu będziesz mógł używać jednego dotknięcia zamiast przeciągania palcem przy odbieraniu połączeń itd.


PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@kamil40013  Dokładnie to ta funkcja :thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type:


0 Like
dreamlike
Pioneer
Opcje

@kamil40013  napisał(a):

@dreamlike, Musisz znaleźć w ustawieniach opcję, która nazywa się "Przeciągnij jednym dotknięciem". W zależności od wersji oprogramowania znajdziesz ją w

Ustawienia --> Dostępność --> Interakcja i możliwości manualne

lub

Ustawienia --> Dostępność --> Interakcja i możliwości manualne --> Menu asystenta

 

1.jpg2.jpg

 

Po jej włączeniu będziesz mógł używać jednego dotknięcia zamiast przeciągania palcem przy odbieraniu połączeń itd.


Dzięki. To jest wręcz niebywałe jak te funkcje są pochowane.

 

Czy ktoś w Samsungu/Google słyszał kiedyś o UX writingu?

0 Like