Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Samovolne minimalizovani YouTube a Google maps!

(Téma vytvořeno: 02-11-2019 08:02 PM)
701 Zobrazení
Jp39
Apprentice
Možnosti
Upoutávka
Ahoj všichni, vlastním S10+ a při používání aplikace YouTube a Google maps přes celou obrazovku na šířku mi cca po 2-8 minutách sami aplikace samovolně přepnout do režimu obraz v obraze, takže se zminimalizuji na pozadí! Už jste se s tím setkali? Děkuji za odpověď.
0 Like
9 Odpovědi
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Hezký večer @Jp39 

 

Mám S10+ a nikdy jsem se s tímto chováním nesetkal. Nepoužíváte spořič Baterie nebo nějakou aplikaci na vypínání reklam ? Evidentně se jedná o zásah další aplikace


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
Jp39
Apprentice
Možnosti

Děkuji za odpověď , ale ani spořič baterie nebo nějakou aplikaci nepoužívám a telefon je nastaven na plný vykon. Jsem dlouholetý uživatel mobilních telefonů Samsung, ale s tím to jsem se nikdy nesetkal. Ale myslím si, že mi to dělá od poslední aktualizace! 

0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Děkuji za informaci @Jp39 

 

Vyzkoušejte prosím nejdříve reinstalaci aplikace YouTube a dalších aplikací kde se problém vyskytuje. Určitě se nejedná o standardní chování a reinstalace by mohla problém vyřešit. 


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
Jp39
Apprentice
Možnosti
Děkuji za tip a dám vědět, jak to dopadlo.
0 Like
Jp39
Apprentice
Možnosti
Tak jsem provedl reinstalaci obou aplikaci a nic se nezměnilo, stále se to po chvíli minimalizuje. Co se týká nastavení telefonu a jednotlivých aplikací, tak zkušenosti mám a vždy jsem přišel na jednotlivé nastavení tak, aby vše slapalo jak má. Ale tohle je teda oříšek.
0 Like
Jirka77
Big Cheese
Možnosti

Tak to je zajímvé 😕 ale musí to dělat něco co tohle vyvolá. Výchozí apkou to nebude..Neinstaloval jsi něco nového ? Jinak to mi hlava taky nebere co to může být.

Samsung Galaxy S22+
Galaxy Watch 4
Galaxy Buds+
Galaxy BudsPro
0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Dobré ráno @Jp39 

 

Vyzkoušeje spustit aplikaci v Bezpečném režimu. Tím se ověří zda je problém v aplikaci YouTube nebo to může způsobovat další aplikace.


fajn-Snek-podpis-B


Jp39
Apprentice
Možnosti

Děkuji všem za příspěvky a rady. Vše jsem ještě jednou reinstaloval, provedl restart telefonu a po vyzkoušení vše zase funguje jak má. 

Libb
MegaStar
Možnosti

Díky za info



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like