Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Problém zo zálohou do Samsung Cloud

(Téma vytvořeno: 07-01-2020 09:04 PM)
376 Zobrazení
RomanBRS
Voyager
Možnosti

Zdravím,

prečítal som všetko čo Google na mňa vyvalil a nič nepomohlo.

-odhlásiť/prihlásiť Samsung účet

-odstrániť Cloud app z telefónu a znova pridať

-vymazať cache

-WiFi/LTE iba WiFi a iba LTE, různé WiFi siete

-atď

 

Proste po určitom čase používania mi prestane fungovať zálohovanie do Samsung Cloudu. Ide mi hlavne o zálohu Samsung Pass, Notes, Kontakty, SMS atď (fotky nie). Stalo sa mi to už pred mesiacom a jediné čo pomohlo bol Factory reset. Jediné čo som menil a eventuálne to mohlo sposobiť je zmena názvu a hesla domácej WiFi ale to proste tiež nie je logické aby to robilo pri zmene WiFi. Mám BTU teraz a to isté sa stalo aj TMZ či tu chyba nieje. Na LTE to tiež nefunguje... 

 

Couldn't connect to your Samsung account / Couldn't verify your Samsung account sú hlášky ktoré dostávam v Samsung Cloude.

 

Prosím vás, nemáte nejaký nápad ako to spojazdniť? Neviem no asi urobím ďalši FR.

 

 

edit: Vyriešil som to Factory resetom


Samsung Galaxy S20+
G985FXXU1ATCT
0 Like
4 Odpovědi
AssasinG
Pathfinder
Možnosti

Mohu se zpetat - po resetu je to zcela ok, vyřešilo se to?

0 Like
RomanBRS
Voyager
Možnosti
Jasné. Po resete je to ok všetko ako má byť, Samsung Cloud opať zálohuje a je aktívny. Inštaloval som ASF3 cez ODIN a myslel som si že sa to zase ... pokašle ale je to funkčné.

Samsung Galaxy S20+
G985FXXU1ATCT
0 Like
Jerry973
First Poster
Možnosti

Pátral som po riešení aj ja, nepomohlo nič z uvedených vecí na internete ... Reset sa mi robiť nechce, mám pre vás lepšie riešenie. Treba nájsť v aplikáciách apku Samsung cloud a vymazať jej data. Potom znovu otvoriť Samsung zálohovanie a na výzvu stiahnúť aktualizáciu treba potvrdiť dať stiahnuť, potom sa už len prihlásiť a všetko funguje. 😉20200103_083627.jpg

 

RomanBRS
Voyager
Možnosti

Ja som zistil že to má na svedomí Samsung aplikácia Samsung Push. Od kedy ju nechávam pri mazaní nepotrebného bloatwaru, už nikdy sa mi problém neopakoval. To čo spomínaš ty, to som skúšal tuším a bez úspechu


Samsung Galaxy S20+
G985FXXU1ATCT
0 Like