Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Jak dostat soubory z PC přímo do Zabezpečené složky?

(Téma vytvořeno: 22-08-2019 06:59 AM)
359 Zobrazení
Libb
MegaStar
Možnosti

Potřebuju dostat do Zabezpečené složky nějakých 700 000 souborů. Problém je, že standardně bych to musel nahrát nejdřív přes kabel do běžné složky a pak přesunout - na to nemám nervy.

Rychlejší bude v PC udělat zip s nulovou kompresí, ten dostat do mobilu a zase to rozbalit - jenže to jsem pořád v běžné složce.

Jde nějak nahrát soubory přes kabel přímo do Zabezpečené složky?

Umím to přes FTP, ale to je pomalejší a nestabilní.



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like
16 Odpovědi
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

@Libb tak se budu těšit na tvé poznatky z oblasti Note 10. Osobně si myslím, že samotné omezení bude někde mezi prostředím Samsungu a samotným Androidem, protože myslím, že samotný Google s velkým mnořstvím složek ani souborů nepočítá


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

@fajnSnekberu, že to je asi extrém :smiling-face:

Já do Note10 nejdu, s S10+ jsem spokojený a Note je na mě moc velký (a ten malý je zase krok zpět) a S Pen nevyužiju. Měl jsem Note 8 i Note 9  a vím už, že to pro mě není.



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Já si myslím, že to zase takový extrém není. Při práci fotografa, kdy používáš pro práci i telefon, který se chlubí pamětí až 1TB, tak by se mělo počítat i s velkými objemy souborů. 


fajn-Snek-podpis-B


Andrejoxp
Pioneer
Možnosti

@Libb  ked prezeras tie zlozky v suborovom manazery ci uz od samsungu, alebo inom, vidis tie zlozky vsetky, vcetne obsahu? Alebo maju problem iba galerie?

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Total Commander je ukazuje správně včetně náhledů



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like
Andrejoxp
Pioneer
Možnosti
Beriem, ze prezeranie je cez nainstalovanu aplikaciu v mobile. Tak potom je problem v galerii. System je pripraveny aj na takyto pocet priecinkov a suborov.
0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Částečné vítězství! Zdá se, že QuickPic se i s tím velkým množstvím složek dokáže poprat :smiling-face: Sice nemá tak komfortní zobrazení jako Galerie, ale zasto to sviští jako blesk. Tímto tuhle skvělou náhradu galerie opět doporučuju: QuickPic galerie

 

P.S. Zajímavé je, že ani když zadáte přesný název do vyhledávání, Play to nenajde. Vím, že ta aplikace měla temné obdoví poté, co to koupil Cheetah Mobile, ale právě teď se zdá býti OK.



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro