Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

NOTE 9 brak personalizacji dżwięku wiadomości?

(Temat utworzony: 25-08-2018 11:06 PM)
3941 Wyświetlenia
alani5
Apprentice
Opcje

Dlaczego nie mogę presonalizować dzwięku wiadomości dla poszczególnych osób w moich kontaktach. Wcześniej korzystałem z NOTE 4 i wszystko działało. To samo tyczy sie dzwięku dzwonka. Po ustawieniu spersonalizowanego dżwięku dla osoby to jeśli ta osoba dzwoniła np. komunikatorem Wassup równeiż był spersonalizowany ten sam dźwięk w NOTE 4, a teraz po przesiadce na NOTE 9 nie działa tak jak w poprzednim ? czy ktoś możę wyjasnić naprawić te problemy ?

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Cześć @alani5

Info o ustawieniach indywidualnego dźwięku powiadomień znajdziesz tutaj:

https://eu.community.samsung.com/bgros26334/board/message?board.id=pl-mobile&message.id=6971#M6971

Zmiana dzwonka dla połączenia przychodzącego odbywa się przez wybranie kolejno:

Kontakty > interesująca Cię osoba > Szczegóły > Edytuj > Pokaż więcej > Dzwonek

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Po pierwsze, chciałbym zwrócić uwagę, że ten model ma swój dział.

Po drugie, mamy na forum wyszukiwarkę, która ułatwia poszukiwanie rozwiązań wielu problemnów: 

https://eu.community.samsung.com/t5/forums/searchpage/tab/message?advanced=false&allow_punctuation=f...


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
alani5
Apprentice
Opcje

Po pierwsze tematu szukałem i nie było tego problemu poruszanego do NOTE 9, po drugie opis podobnej sytuacji w s9 i innych urządzeniach i jego rozwiązanie nie działa dla NOTE 9 !

Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Aplikacja zewnętrzna nie działa?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Rozwiązanie
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Cześć @alani5

Info o ustawieniach indywidualnego dźwięku powiadomień znajdziesz tutaj:

https://eu.community.samsung.com/bgros26334/board/message?board.id=pl-mobile&message.id=6971#M6971

Zmiana dzwonka dla połączenia przychodzącego odbywa się przez wybranie kolejno:

Kontakty > interesująca Cię osoba > Szczegóły > Edytuj > Pokaż więcej > Dzwonek

 

sylwek1220
Student
Opcje
Witam
to rozwiązanie nie działa 😞
Jest to dla mnie bardzo ważne nie mogę sobie z tym poradzić.
0 Like
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

@sylwek1220

Zrobiłem jeszcze raz screeny z aplikacji Wiadomości. Tym razem bezpośrednio z Note 9.

 

Screenshot_20180828-184753_Messages.jpgScreenshot_20180828-184801_Messages.jpgScreenshot_20180828-184807_Messages.jpgScreenshot_20180828-184811_Settings.jpg

 

W oknie konwersacji wybierasz Menu (3 kropki) > Powiadomienia > Zaznaczasz Niestandardowe i wybierasz ikonkę ustawień > Wskazujesz dźwięk dla kontaktu.

sylwek1220
Student
Opcje
super dziala
0 Like
Opcje

Cześć @sylwek1220,

Super, że udało się wszystko ustawić.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy.

0 Like
Basieńka
First Poster
Opcje
Ja tak robiłam kilka razy i nie mam dźwięku tylko wibracje nie mogę ustawic dźwięku 🤔🤔🤔🤔
0 Like