Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Galaxy note 9 Dual SIM?

(Téma vytvořeno: 18-01-2019 10:16 AM)
919 Zobrazení
Tomekkk
Pioneer
Možnosti

Zdravím,

mohu se zeptat, pokud je telefon od operátora, tak by se vždy mělo jednat o varinatu singel SIM? Tato varianta nemá na zádech nápis DUOS? Procházím inzeráty a narazil jsem na Note od T-mobilu a dle fotek má uvedený napis na zádech, tak jsem z toho zmatený...

0 Like
8 Odpovědi
jv18
Big Cheese
Možnosti

Já mám Note 9 dualsim a ten nápis duos na zadní straně není.

0 Like
Tomekkk
Pioneer
Možnosti

Takže u vypnutého přístroje jedině vytahnout šuplíček a zkontrolovat o jakou verzi se jedna?

0 Like
Řešení
jv18
Big Cheese
Možnosti

Ten tam může být ale strčený pro single i dual, určitě to bude pasovat. Ideální je při zapnutém telefonu v informacích zjistit, jestli má jedno nebo dvě IMEI. Ale jenom pohledem na telefon se to určitě nepozná.

Libb
MegaStar
Možnosti

Poznáš to pozorným pohledem tak, že na spodní straně vzadu je dost špatně viditelným písmem vyražené sériové číslo a IMEI. Pro Dual SIM verzi je tam IMEI1 a IMEI2.

Dále Dual SIM verze po vložení SIM zobrazí dialog ohledně nastavení SIM.

Obecně, telefony prodávané u operátorů jsou single SIM, ale v inzerátu můžou být nepřesnosti.



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like
Pamela68
Voyager
Možnosti

No já mám NOTE 9, šuplík je na jednu SIM a druhý slot je hybridní SIM / micro sd. Mám pocit že ani singl SIM varianta není?? Mám CZ distribuci z volného prodeje. Když jsem to tenkrát kupoval, tak si nepamatuju že by byla nějaká singl verze.😳

jv18
Big Cheese
Možnosti

Na stránkách Samsung je pouze jedna verze a tou je Hybrid, resp. dual SIM. Jak to má operátor netuším.

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

My už odvykli na operátorské úpravy 😕 Holt to co prodávají opové může být někdy až dost upraveno. Někdy k lepšímu (kdysi třeba u TM fungovalo VoLTE jen na jejich telefonech), někdy k horšímu.



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


pRo_lama
Voyager
Možnosti

Neviem ako ostatní operátori, ale T-Mobile nepredáva DualSIM a to je princípu, ktorý je hádam každému jasný. :winking-face:

0 Like