Wsparcie

Open search

Wdrożenie phone block'loków przez SamSung.

First Poster

Kiedy SamSung stworzy mobilne urządzenia: - phone block'loki? Cały czas słyszymy o supersmartphone'tfonach, zaś phone block'loki są w pełni konfigurowalnemi przez użytkownika, a posiadającemi parametry supersmartphone'tfonów. Pierwszy raz o phone block'lokach usłyszałem we Wrześniu'2013. Roku w polskim radiu komercyjnym. Od tamtej pory - ni razu. Co o nich wiemy i myślimy?

2 ODPOW. 2
Superuser II
Superuser II

O klockach pisało, informowało kilka firm z branży mobilnej. I jak na razie wszystkie milczą.

Myślę, że to jeszcze odległa przyszłość o ile w ogóle ktoś w to pójdzie.  Były już próby z wymiennymi modułami, ale jak się okazało, pojawiły się problemy ze spasowaniem i luzami pojawiającymi się w trakcie eksploatacji. Część userów krytykowała pomysł za zbierający się bród w szczelinach.

Także myślę, że jeszcze nie czas. Ale fakt, zapytać warto.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster
DZIękuję za reakt; większości faktów, które podałeś, Szewcu72, nie znałem.
Autorzy z największą liczbą like