Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Galaxy A3 2017 Oreo bug

(Téma vytvořeno: 11-06-2018 03:03 PM)
1879 Zobrazení
Runda
Apprentice
Možnosti

S aktualizací telefonu na Oreo se vyskytl bug WiFi při připojení k síti se zabezpečením 802.1x EAP.

Po chvíli nelze vypnout WiFi a při pokusu o otevření menu pro připojení (z lišty nebo nastavení) spadne Android UI, je potřeba telefon hard resetovat klávesami. Také vydrž baterie jde s tímto problémem dolů a telefon se velmi zahřívá.

 

Prosím o opravu této chyby, je velmi nepříjemná

 

Daniel Mikš

8 Odpovědi
HonVej
Journeyman
Možnosti

Takhle by měl vypadat report bug, jak od profíka. Cením a doufám , že to brzy to fixnou.

JV

0 Like
kukom6
Pioneer
Možnosti

Tak tak, ja už som pred týždňom o tom informoval Samsung, na podpore mi však povedali že zatiaľ chybu neeviduju tak hádam už sa dosť ľudí našlo aby to opravili. Na XDA https://forum.xda-developers.com/samsung-a-series-2017/help/a320fl-oreo-wifi-problem-t3794699 a Samsung US fore uz ich je celkom dosť.

 

A kopec ľudi si to možno ani nevšimne. Napríklad mne to doma nerobí lebo tam mam obyčejnu 2.4Ghz wifi,  akonáhle však prídem do roboty, kde je Wifi čo ma rovnaký SSID na 2.4ghz a 5ghz tak telefón je nepoužiteľný.

Runda
Apprentice
Možnosti
Mně to dělá jen ve firemní síti, jinde s tím problém nemám. Jinak považuji aktualizaci za zdařilou a přibyly pěkné funkce
0 Like
kukom6
Pioneer
Možnosti
Bohužiaľ ja až taký nadšeny niesom, nepačí sa mi že odstranili z kontextovej ponuky info o aplikácii keď človek dlhšie podržal prst na ikone na ploche. Prišla mi to ako najužitočnejšia skratka čo bola v tom kontextovom menu a zrovna tu odstranili. Takisto sa mi nepáči, ale to už je vec OREA ako takeho a to adaptable icons, tzn. to hnusne ohraničenie ikon. Ono sa to sice da v menu vypnut, ale napr. google sluzby ikony sa stale tak zobrazuju a pre ne sa to neda vynutit.
0 Like
kukom6
Pioneer
Možnosti
0 Like
Runda
Apprentice
Možnosti

Update už mám, v pondělí vyzkouším. Dám vědět.

Řešení
Runda
Apprentice
Možnosti

Tak update vše vyřešil, telefon se chová zase normálně.

 

Dekuji

pali123
First Poster
Možnosti

Zdravim, mate verziu mobilu A320F alebo A320FL? Zaujima ma ci dany problem bol vyrieseny aktualizaciou len pre verziu FL alebo aj pre F.
Dakujem za odpoved.

0 Like