Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Samsung UE50NU7442 + Samsung HW-K335 nefunkční spojení

(Téma vytvořeno: 11-03-2019 08:48 AM)
1613 Zobrazení
Fandaklara
Pathfinder
Možnosti

Dobrý den. 

Můžete někdo poradit jak nastavit tv nebo soundbar aby se sám vypnul a zapnul spolu s televizí když je připojen přes optiku?

Je naka možnost jak ovládat soundbar ovladačem od tv? Co jsem četl manuál mělo by to jít ale bohužel nejde. 

Děkuji za případné řady.

Samsung S24 ultra 1tb blue
Samsung watch 5 pro LTE
Samsung buds live
6 Odpovědi
adam_boss
Navigator
Možnosti

Koukal jsem do manuálu a soundbar, když je připojený přes optiku, se sám vypne když do něj nejde 5 minut zvuk. Ovšem jde zapnout funkce "Auto Power Link", která bude vypínat a zapínat soundbar současně s TV.

 

Zde je screen z návodu:

 

AutoPowerLink.PNG

NApiš jestli funguje :smiling-face: Máš jednu z novějších TV, takže by se měli spárovat v pohodě.

 

Ovládat přes TV remote lze pouze, pokud připojuješ zařízení přes HDMI-ARC. Tenhle model hdmi výstup nemá, takže to nejspíš není možné. Mohlo by ti fungovat alespoň volume +-.



N 3310 > 3410 > SE W880i > Galaxy S2 > S3 > S4 > A5 > S7 Edge > S9+ > Note9
0 Like
Fandaklara
Pathfinder
Možnosti

Tak ten Auto Power Link bohužel nefunguje . Zkoušel jsem ho vypnout a znovu zapnout ale prostě nic.

Teď jsem to spojil přes bluetooth a tam to zatím funguje dobře.  Zapnu tv a zapne i soundbar a obráceně + funguje ovládání ovladačem od tv . 

Co jsem ale četl v manuálu tak bluetooth se po 8 hodinách vypne,  takže to také není ideální 

Samsung S24 ultra 1tb blue
Samsung watch 5 pro LTE
Samsung buds live
0 Like
WoodMan
Navigator
Možnosti

Fungovat by nemusel spolu s TV od jinych vyrobcu, ale ty mas oboje Samsung, takze bych urcite reklamoval 🙂 Nebo zkus infolinku, muzou se napojit pres vzdalenou spravu na TV a zjistit problem. 

0 Like
Fandaklara
Pathfinder
Možnosti

Už jsem tam volal tak čekám na vyjádření . Ale prý asi vyšlou technika přímo ke mně.  Zrovna včera to ale fungovalo bez problémů jako na truc. 

Samsung S24 ultra 1tb blue
Samsung watch 5 pro LTE
Samsung buds live
0 Like
WoodMan
Navigator
Možnosti

Prave, to je vzdycky jak naschval. Ja to tak mam pokazde...Nekomu jedu neco zpravovat a najednou jim vse funguje, asi mam dobrou karmu :face-with-stuck-out-tongue-and-winking-eye:

0 Like
Fandaklara
Pathfinder
Možnosti

Tak teď jsem dorazil s práce a dnes to zrovna nejde.  Musel jsem soundbar pustit jeho ovladačem,  sám se nezapl.  

Samsung S24 ultra 1tb blue
Samsung watch 5 pro LTE
Samsung buds live
0 Like