Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung Gear s3 a Whatsapp i Messenger

(Temat utworzony: 14-10-2018 05:50 PM)
13384 Wyświetlenia
Ginger80
First Poster
Opcje

Witam wszystkich czytających i mam pytanie które już można się domyśleć po tytule tematu a mianowicie czy można zainstalowac te dwa komunikatory na zegarku Gear s3 ?? nawet aby tylko odczytywaćwiadmości przychodzące i jeżeli tak to w jaki sposob tak krok po kroku jak dla debila bym poprosił :winking-face:  nie wiem czy ma znaczenie jaki tel posiadam ale mam Nota 9 jak coś

0 Like
2 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Ginger80 no to tłumaczę najprościej jak się da.

Wchodzimy w aplikację Galaxy Wearable, następnie w zakładkę Samsung Galaxy Apps. Na górze znajduje się pole wyszukiwania. Tam wpisujemy nazwę interesującej nas aplikacji i sprawdzamy czy jest dostępna da naszego zegarka.

Prawda, że proste?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Ginger80
First Poster
Opcje

Proste oczywiście  ale nie ma tam np aplikacji Messenger czy whatsapp a jednak na zagerku wyskakuje mi powiadomienie o tym że dostałem wiadomość np na messenger tylko że nie mogę jej odczytać z poziomu zegarka A jedynie jest info od kogo dostałem. Jednak też widziałem info czy filmiki że można nie tylko odczytywać ale i odpisywać. Chciałbym się też zapytać czy ktoś miał aplikację chat hub for messenger whatsapp itp bo taką właśnie znalazłem na Galaxy apps za 10zl ale nie wiem czy ona działa  w taki sposób jak opisywałem czy to też tylko to jest jako powiadomienie że dostałem wiadomość?

0 Like