Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie działa przywracanie z samsung cloud

(Temat utworzony: 07-02-2018 07:08 PM)
2791 Wyświetlenia
Mikki121
First Poster
Opcje

Witam mam problem w swoim s8 mianowicie został w nim przeprowadzony debrand z TPL na XEO, po tej operacji niestety nie da się przywrócić kopii zapasowej z Samsung Cloud. Wygląda to tak ze loguje sie na swoje konto i jest ok rozpoznaje konto jest widziane itd ale kiedy klikam opcje przywróć przez chwile wyszukuje dostepne opcje ale po chwili wywala blad: brak połączenia sieciowego sprawdź połączenia sieciowe i spróbuj ponownie. Jak w zalaczniku. Nie wiem na czym polega problem byly przywracanie ustawienia fabryczne po wygraniu nowego softu ale nic to nie pomogło.

0 Like
6 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Kopia zapasowa to pojęcie względne i szerokie. Co chcesz z tej kopii przywrócić?
Skoro korzystasz z chmury Samsunga, to zapewne otrzymałeś stosownego maila, że z dniem 06.02.2018 roku następują zmiany w polityce świadczenia usługi Samsung Cloud.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Mikki121
First Poster
Opcje

Jeśli chodzi o pierwsza sprawe to kontakty historie połączeń i sms galerie ustawienia i notatki nie zależy mi na aplikacjach. Co do email od Samsung niestety nie otrzymalem takiego maila nie miałem pojęcia ze zmienia sie to bo juz dawno bym przeniósł się na dropbox albo cos innego dowiedziałem się dopiero po fakcie jak zadzwoniłem na infolinię samsunga. Ale przede wszystkim ja w ogole nie mogę się połączyć z dostępnymi opcjami przywrócenia.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Maila musiałeś dostać, wszyscy dostali. Wszystko zależy zapewne jak został potraktowany przez serwery pocztowe twojej domeny. Z jakiego adresu pocztowego korzystasz dla konta Samsung?
Spróbuj wyczyścić cache i pamięć aplikacji Samsung Cloud i zaloguj się ponownie.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Mikki121
First Poster
Opcje

Korzystam z gmail. Usunąłem i dane i cache i nic to nie pomaga pojawia się caly czas ten sam problem sie pojawia.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Nie wiem jak wyglądało usuwanie brandu oraz pierwszy rozruch, czy zrobiłeś na czysto, czy jednak podczas wstępnej konfiguracji kazałeś przywrócić z kopii.
Spróbuj wipe parition w recovery.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Mikki121
First Poster
Opcje

Wipe cache partition nic nie pomoglo jest ten sam problem. Wgrywanie nastapilo autoryzowanym programem samsunga i nie mam na myśli odina tylko program jaki jest wykorzystywany przy serwisie telefonow. Fakt że nie uruchomilem go na czysto tylko od razu przy konfiguracji chcialem zrobic przywrócenie i to może zeczywiscie byl problem. Spróbuję na nowo wgrać Soft i postawic go na czysto

0 Like