Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Samsung Galaxy Watch nagrywanie rozmow

(Temat utworzony: 03-01-2019 04:26 PM)
4026 Wyświetlenia
przemaser
Navigator
Opcje

Hej,

Czy na Tizen 4.0 w Samsung Galaxy Watch jest aplikacja do nagrywania rozmów telefonicznych ?

Chodzi o to, ze w Android Pie na telefonach mamy zablokowaną możliwość nagrywania rozmów, więc może przez zegarek da się taką funkcjonalność uzyskać ?

0 Like
20 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@przemaser najszybciej będzie, gdy w Samsung Apps skorzystasz z wyszukiwarki i wpiszesz w nią odpowiednią frazę. :winking-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
przemaser
Navigator
Opcje

Na pewno w Samsung Apps a nie Tizenstore lub Tizenhelp ?

Nie korzystałem nigdy z Tizena, więc nie wiem czy są takie aplikacje.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@przemaser Samsung Apps masz zarówno aplikacje dla telefonów (na androidzie) jak i zegarków (na tizenie). To sklep Samsunga dla jego urządzeń. Podzielony na sekcję dla telefonów i dla zegarków.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Jest parę aplikacji do nagrywania w Galaxy Apps dla zegarków ale płatne. 


0 Like
przemaser
Navigator
Opcje

A możesz wymienić ?

Bo ja nie znalazłem.

0 Like
Rozwiązanie
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Screenshot_20190103-162447_Galaxy Apps.jpg


przemaser
Navigator
Opcje

@Przemek4 u mnie na Oreo nie ma takich zakładek Telefon, Zegarek :face-with-rolling-eyes:.
A tak ogólnie, to jak myslicie o takim pomyśle, żeby nagrywać rozmowy na Galaxy Watch przez płatną aplikację na Tizen i kopiować przez BT do telefonu ? Ma to sens ?

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@przemaser chyba lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z aplikacji do nagrywania przeznaczonych dla telefonu.

A co masz w aplikacji Galaxy Wearable w zakładce Ustawienia na samy dole okna? Nie masz zakładki Galaxy Apps, po kliknięciu której jesteś przenoszony do części sklepu przeznaczonej dla zegarków?

Screenshot_20190103-212953_Gear S PlugIn.jpg


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
przemaser
Navigator
Opcje

@Szewcu72, ale wtedy trzeba będzie rootować telefon, żeby aplikacja na telefonie działała.
@Szewcu72, ja nie mam zegarka, więc Galaxy Wearable mi nie działa.

0 Like