Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Błąd ? z animacją w menu ostatnich aplikacji

(Temat utworzony: 02-01-2019 12:34 PM)
765 Wyświetlenia
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Witam. Wydaje, że udało mi się znaleźć mały błąd z animacją po naciśnięciu przycisku ostatnie aplikacje. Od początku coś mi tam nie pasowało i już wiem co. Nagrałem filmik z tego błędu:

 

https://youtu.be/EtIPyAE7Ixg

 

Według was jest, to błąd, czy tak ma być ?


1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Po zainstalowaniu aktualizacji o oznaczeniu CSB3 problem z animacją zniknął. Teraz wszystko jest normalnie:

 

bug2.gif

 

 


Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

31 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Według mnie jest to błąd. Nie jest uciążliwy z tego co widzę, ale dla osób zwracających uwagę na szczegóły może być denerwujący.


Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@kamil40013 kanciaty efekt przejścia zgłaszany był już w testach.

Ale na logikę, nie jest to błąd, ponieważ standardowo, wszystkie aplikacje mają proste narożniki. Ekrany Edge powodują, że wyświetlane są z zaokrągleniami, prawda?

Stąd ta rozbieżność między przejściem, gdy wyświetlany jest faktyczny ekran aplikacji a grafiką ją odwzorowującą.

 

Czy zostanie zmienione, nie wiem. Dla mnie nie ma sensu, ale są esteci, których może przyprawić to o palpitację serca, a nawet zawał. :winking-face::smiling-face::face-with-tears-of-joy:

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Szewcu72, moim zdaniem nie chodzi o kanciate narożniki a o to, że aplikacja YouTube przez chwilę pojawia się podwójnie na ekranie ostatnio uruchomionych aplikacji.


Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@mirudo24 a mnie się wydawało, że chodzi o narożniki :winking-face: Ale co ciekawe, nie mogę powtórzyć/odtworzyć tego błędu co u @kamil40013 :thinking-face::face-with-rolling-eyes:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Szczerze mówiąc, to nawet niezauważyłem, błędu z narożnikami.

Mi chodziło o tą podwójną aplikację, która jest widoczna przez chwilę. Oczywiście wipe zrobiony, bez przywracania kopii zapasowej. Nie wiem, czy przed wipem też to miałem.

 

Błąd występuje tylko wtedy, gdy zamknięcie wszystkie aplikacje, otworzycie 2 dowolne aplikacje tak jak na filmie i kliknicie przycisk ostatnie będąc w drugiej otwartej aplikacji. Dzieje się, to tylko wtedy.

Jak się wyjdzie na ekran home, to błąd nie występuje. Tak samo jak wyjdziemy na home i wrócimy do drugiej aplikacji, to też tego nie ma.


0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@kamil40013, chętnie bym to sprawdził, ale niestety w dalszym ciągu czekam na aktualizację Pie dla Note9 :face-with-rolling-eyes:


Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@kamil40013 nie mogę, się mi normalnie wszystko robi :thinking-face::winking-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

W takim razie nie wiem, co u mnie powoduje ten błąd. Wysłałem zgłoszenie w Samsung Members może, to zbadają. Innego telefonu z Pie nie mam pod ręką, aby, to sprawdzić.


0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@kamil40013, może warto zrobić hard reset i sprawdzić czy problem występuje w dalszym ciągu? Pytanie tylko czy dla takiej błahostki warto przywracać ustawienia fabryczne. Daj znać czy się zdecydowałeś a jeżeli tak to czy błąd powrócił.