Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gear iconx 2018 problem z głośnością

(Temat utworzony: 09-09-2018 02:21 AM)
1974 Wyświetlenia
krzysztof_graca
First Poster
Opcje

Słuchawki nie reagują na głośność.Lewa słuchawka ciszej odtwarza muzykę niż prawa.Obie słuchawki nie odtwarzają muzyki głośno.

0 Like
8 Odpowiedzi
Damian K
Hotshot
Opcje

@krzysztof_graca

 

Musisz zgłosić słuchawki do serwisu. Nie jest to problem który da się rozwiązać z poziomu ustawień w aplikacji.

Info jak zgłosić sprzęt do serwisu znajdziesz w tym temacie.


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
0 Like
polack14
Apprentice
Opcje

Mam podobny problem. Kupiłem słuchawki za granicą. Po jakimś czasie użytkowania lewa słuchawka nagle "zgłupiała". Rzekomo naładowana- zielona dioda- nic bardziej mylnego była wyczerpana; zero reakcji. Do tego ciągłe problemy z touchpadem- w większości przypadków nie reaguje na dotyk. Ewidentnie coś jej dolega. Prawa działa bez zarzutów.

 

Czytałem na angielskim forum, że jest to dość często spotykana "wada". Sugerują ściągnięcie pokrywy oraz usunięcie jakiegoś materiału że środka; cienkiej  płytki czy kleju rzekomo negatywnie wpływający na działanie urzadzenia. Ciekawe, iż właśnie problem ma tylko lewa. 

Nie wiem ile w tym prawdy, osobiście wolałbym wysłać do serwisu.

 

Może jakieś pomysły co tak naprawdę jej dolega??

0 Like
showmeyour__
Voyager
Opcje

Trudno zgadywać, @polack14. Po naprawie w ekspertyzie będziesz miał wyszczególnione, co zostało wymienione, jako wadliwe. Może to da jakąś wskazówkę. 

Pytanie tylko, gdzie dokładnie kupiłeś słuchawki? 

0 Like
polack14
Apprentice
Opcje

Słuchawki zakupione w Saturnie.   Moje pytanie, jaką mam pewność, iż zrobili naprawę rzetelnie i nie podmienią mojego egzemplarza na używany, sprawny zamiennik? Tego nigdy nie wiadomo.

Z drugiej strony nie daje mi to spokoju dlaczego tak "zaawansowany" sprzęt ma taką wadę. Ale trudno na cokolwiek wskazywać.  Znajdę czas  zgłoszę jak wskazywał  DamianK.

 

 

0 Like
showmeyour__
Voyager
Opcje

@polack14 autoryzowany serwis używa oryginalnych części wymiennych, bo jest do tego zobowiązany, więc takie obawy są bezpodstawne.

 

Co do samej usterki - bez ekspertyzy naprawdę będziemy wyłącznie zgadywać. Jeśli będziesz chciał podzielić się wynikiem ekspertyzy, to pamiętaj o tym wątku :winking-face:

0 Like
Goodpix
First Poster
Opcje

U mnie wystąpiła ta sama sytuacja po niecałym tygodniu od zakupu. Słuchawki wysałałem na serwis, po dość sporym czasie wróciły sprawne. Niestety awaria znów się pojawiła poraz drugi i cały proces od nowa. Jak za słuchawki w tej cenie to jakieś nieporozumienie, dodam że użytkuje je w warunkach domowych przed komputerem.

0 Like
Goodpix
First Poster
Opcje

Opis naprawy w mojej karcie naprawy:

  • opis uszkodzenia: spadek głośności słuchawek
  • opis naprawy: wymiana A/S Mesh dust screen w obu słuchawkach.
0 Like
RadekK
Hotshot
Opcje

Cześć @Goodpix,

Rozumiem, że powtarzające się naprawy są dokuczliwe.  Sprzęt elektroniczny bywa kapryśny. Wierzę, że po drugiej wymianie części słuchawki będą służyły bez kolejnych awarii.

 

Trzymam kciuki, aby tym razem proces naprawy odbył się szybciej.

0 Like