Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Synchronizacja czas spoczynku i nie przeszkadzać

(Temat utworzony: 14-09-2022 01:17 AM)
864 Wyświetlenia
Jasiekelo
Apprentice
Opcje
Witam, od pewnego czasu mam problem z Galaxy Watch 4. Mianowicie, od początku gdy miałem zegarek po włączeniu trybu czas spoczynku w zegarku na telefonie włączał się tryb nie przeszkadzać dzięki czemu żadne powiadomienia nie powodowały wibracji. Od kilku dni zauważyłem, że po włączeniu czasu spoczynku w zegarku, na telefonie nic się nie zmienia. Podobno można to uruchomić w aplikacji cyfrowy dobrostan, lecz ja nie potrafię znaleźć tej opcji. Czy ktoś może mi pomóc? 
Galaxy Watch 4 i Galaxy S21 5G.
19 Odpowiedzi
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Jasiekelo  Witam 

Nie ma czegoś takiego jak tryb spoczynku , natomiast jest tryb nie przeszkadzać.  Po jego włączeniu na zegarku na telefonie również ten tryb zostaje włączony.  Czy o to dokładnie chodzi?


Jasiekelo
Apprentice
Opcje
Włączając tryb czasu spoczynku, tak jak w załączniku, na telefonie powinien uruchomić się tryb nie przeszkadzać, a przynajmniej tak było do niedawna. Teraz, włączając ten tryb że zdjęcia, na telefonie nic się nie zmienia. Screenshot_20220914_080318_settings_10377_1663135400.png
0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Jasiekelo, Zerknij na poniższą ścieżkę

Galaxy Wearable --> Powiadomienia --> włącz Synchr. Nie przeszk. z telef.


r08ert
Pioneer
Opcje
Mam ten sam problem i wydaje mi się, że to błąd. Po kliknięciu trybu spoczynku ikona trybu nie przeszkadzać też zmienia swój kolor, ale na telefonie już nic się dzieje. Może niedługo wyjdzie jakaś aktualizacja, a ja póki co, najpierw włączam tryb nie przeszkadzać, a potem tryb spoczynku 😄
Jasiekelo
Apprentice
Opcje
Niestety, tutaj jest włączone... chyba tak jak pisze kolega niżej, jakoś błąd i może kiedyś naprawią...
0 Like
lulusia
Explorer
Opcje
A ja odwrotnie- chciałabym właczyć w zegarku tryb dobranoc (spoczynku), a z telefonu nadal normalnie korzystać, a po właczeniu trybu spoczynku ekran w telefonie również robi się szary:/ Wyłączyłam synchronizację i nadal nic. Nie ma trybu Dobranoc w samym zegarku? (Tak jak mam w active i watch1 z tizenem)
0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@lulusia, Czy na pewno wyłączyłaś odpowiednią opcję ?

Galaxy Wearable --> Zaawansowane funkcje --> Tryb zasypiania --> Synchronizuj Tryb zasypiania

Screenshot_20220922_232547_Galaxy Watch5 Manager.jpg


lulusia
Explorer
Opcje
Kurczę, dzięki Twojemu poprzedniemu komentarzowi własnie tam wyłaczyłam, a teraz weszłam i znowu bylo zaznaczone. Dzięki wielkie!;))
Members_AVGVqRw
First Poster
Opcje

Witam , niestety to nie działa. Jak zaznaczę, żeby włączona była synchronizacja, to po wyjściu z aplikacji odznacza się automatycznie.

0 Like