Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nasze tarcze zegarków

(Temat utworzony: 15-04-2019 08:27 PM)
79336 Wyświetlenia
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

W tym temacie będziemy mogli dzielić się naszymi ciekawymi  tarczami zegarków. Wrzucam poniżej tarcze jakie używałem wcześniej a na końcu taka jaką mam obecnie na zegarku. Spis wszystkich  jakie posiadamy zainstalowane możemy znaleźć w aplikacji Galaxy Wearable w zakładce "Tarcze zegara" Pochwalcie się jakie  posiadacie tarcze na swoich zegarkach.                                                                                                                                                                                                           

LucyLucyFrontierFrontierCarbon BlueCarbon BlueKlepsydraKlepsydra

I obecna tarcza zegarka:

 

AD BlueAD Blue                 Screen_20190602_003540.png

 

 

 

SCUW_A23_V11SCUW_A23_V11

Animowana TapetaAnimowana Tapeta

Screenshot_20211028_113448_sysui.png

Screenshot_20211028_114032_sysui.png


610 Odpowiedzi
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Od momentu kiedy zakupiłem Watcha używam tylko fabrycznych tarcz. W zupełności mi wystarczają. Obecnie używam tarczy o nazwie "Frontier".

 

Frontier AoDFrontier AoD


Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

001 PS001 PS                   373 PS373 PS381 PS Luxury381 PS Luxury                       382 PS Luxury Digital382 PS Luxury Digital


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

To powyżej, to oczywiście moja produkcja. :winking-face:

Na chwilę obecną mam ich ok 40. Ale sukcesywnie będę dodawał nowe a stare usunę. Chodzi on nowe API dla AoD i Tizen 4.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

No to jeszcze cztery.

                                          

Gear 351 PSGear 351 PS       Virtuoso Black P.S.Virtuoso Black P.S.

Virtuoso Green P.S.Virtuoso Green P.S.      Virtuoso Red PSVirtuoso Red PS


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
moczor
Apprentice
Opcje

Na czym (apka, program) robisz te tarcze?

0 Like
RadekK
Hotshot
Opcje

Cześć @moczor,
Pod poniższym linkiem uzyskasz więcej informacji na temat oprogramowania do projektowania tarcz:
https://developer.samsung.com/galaxy-watch

przjan
First Poster
Opcje

Wiatm, 
Ostatnio wpadła mi w oko tarcza o nazwie 'peaks'. Szukam, szukam i nie moge znaleźć, chciałbym ją wgrac na Samsung Gear S3 Frontier. Liczę na Waszą pomoc.
Pozdrawiam.
peaks.jpg

0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@przjan  Jeżeli masz nazwę tarczy to spróbuj ją wyszukać wpisując ją   w Galaxy Store .


0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Gdyby kogoś interesowały, to od dzisiaj tak trzy nowe:

 

005 PS005 PS007 PS007 PS008 PS008 PS

Wszystkie trzy posiadają opcję zmiany koloru tła.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.