Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nagły brak powiadomień Galaxy Watch active + Huawei Mate 20 lite

(Temat utworzony: 14-05-2020 07:27 PM)
683 Wyświetlenia
Nieania27
First Poster
Opcje

Prawie od miesiąca używam Galaxy Watch active, i nagle przestały wyświetlać mi się powiadomienia (SMS , Messenger, WHatsapp) zostały tylko połączenia. Za kilka dni się naprawiło, na kilka godzin (samo) później znowu przestało, więc zresetowalam ustawienia zegarka, odinstalowałam wszystkie 3 aplikacje Galaxy wear, Watch active plugin, Samsung Access, i na nowo sparowałam z telefonem . Działo ponad tydzień. I znowu przestało.... Nie chce co tydzień parować od nowa zegarka, czy ktoś miał taki sam problem? 

Czy ktoś miał taki problem i udało się rozwiązać? Tak jakby aplikacja Galaxy wear nagle przestała odczytywać powiadomienia z telefonu , dorzucam zdjęcie ekranu... Screenshot_20200514_192558_com.samsung.android.gearpplugin.jpg

 

0 Like
8 Odpowiedzi
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Nieania27, Takie zachowanie najczęściej jest spowodowane ustawieniami zarządzania energii w telefonie. Sprawdź, czy wszystkie trzy wymienione przez Ciebie aplikacje nie mają włączonego oszczędzenia energii i czy mają zezwolenie na działanie w tle. Jeśli telefon je zamyka w tle, to powiadomienia nie będą dochodzić.


Nieania27
First Poster
Opcje

Niestety wszystkie 3, łącznie z Samsung health mają "nieograniczone działanie w tle" i są zablokowane przed zamknięciem przy czyszczeniu ostatnio używanych aplikacji. Ale faktycznie, wcześniej bez tego zegarek ciągle mi się rozłączał... 

0 Like
Damian K
Hotshot
Opcje

Sprawdź jeszcze, czy masz w telefonie jakieś aplikacje antywirusowe lub do konserwacji/czyszczenia telefonu. Jeżeli tak, warto odinstalować i obserwować sytuację. :smiling-face:


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
0 Like
Nieania27
First Poster
Opcje

Nie mam antywirusa, ani takich aplikacji. Przeprowadziłam parowanie jeszcze raz od nowa i znowu dostaje powiadomienia.. Mam nadzieję że to ostatni raz....

0 Like
AgnieszkaG
Expert
Opcje

@Nieania27 To świetnie, że porady okazały się trafne. Oby już tak zostało :smiling-face: 

0 Like
Nieania27
First Poster
Opcje

Niestety, porady nie pomogły, musiałam znowu resetować zegarek, usuwać 3 aplikacje razem z danymi i instalować na nowo, nie używając kopii zapasowej, żeby nie wprowadzić błędów ustawień, jeśli jakieś miały miejsce... A to wszystko zajmuje sporo czasu. Mam nadzieję, że ktoś też miał podobny problem, i znalazł inne rozwiązanie, niż parowanie od nowa urządzeń co tydzień... 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Nieania27  Rozwiązanie jest proste zakup telefonu Samsung.

AgnieszkaG
Expert
Opcje

@Nieania27 Jak nie będzie poprawy, przekaż zgłoszenie z logami systemowymi do dalszej analizy: 

Galaxy Wearable > Menu (3 kropki) > Kontakt z nami > Raporty o błędach > Uzupełnij zgłoszenie > zaznacz pozycję Wyślij dane raportu systemu.