Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Galaxy Watch 5 Pro LTE - powiadomienia systemowe zakrywają tarczę

(Temat utworzony: 11-10-2023 09:56 PM)
239 Wyświetlenia
Marioosh
Apprentice
Opcje

Kolejna aktualizacja i nadal problem nierozwiązany.

Na załączonej fotce: -

- na górze powiadomienia: 1. zegarek odłączony od telefonu 2. tryb offline

- na dole powiadomienie o ostatnim stanie - znika dopiero po upływie określonego czasu, którego nie da się wyzerować.

Macie jakieś sposoby na to ?

W5ProLTEProblem.jpg

 

2 Rozwiązania


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
Marioosh
Apprentice
Opcje

Podpowiedź ok, dziękuję - w standardowo dostępnych obecnie (wcześniej jej nie było) znalazłem tarczę, która nie rysuje się "ponad" ale "pod" powiadomieniami systemowymi; myślę, że na ten moment jest to akceptowalne. W5ProLTEnowaTarcza.jpg

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Rozwiązanie
Piwkoo
Voyager
Opcje
Czy nie chodzi przypadkiem o to ustawienie ? Na zegarku: ustawienia >zaawansowane>wskaźnik stanuScreenshot_20231017_034846_settings_1000001754_1697507328.png

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 Odpowiedzi
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Marioosh, Przejdź na zegarku kolejno do Ustawienia --> Dostępność --> Ustawienia zaawansowane --> Czas na podjęcie działania --> wybierz Domyślny lub 10 sekund.


Marioosh
Apprentice
Opcje

Rzeczywiście po poprawce pojawiło się 10s. przedtem najmniejsze było 30s. choć nie ukrywam - najlepsze by było 0s., ew. 1 s.

Nie rozwiązuje to jednak problemu z powiadomieniami na górnej części ekranu 😕

0 Like
PatrykF
Expert
Opcje

@Marioosh Na Tizenie dało się to zmieniać. Na WearOS ta funkcja jest niedostępna. Możesz co najwyżej poszukać tarczy, która będzie przykrywała (rysowała się ponad) powiadomienia systemowe.

Rozwiązanie
Marioosh
Apprentice
Opcje

Podpowiedź ok, dziękuję - w standardowo dostępnych obecnie (wcześniej jej nie było) znalazłem tarczę, która nie rysuje się "ponad" ale "pod" powiadomieniami systemowymi; myślę, że na ten moment jest to akceptowalne. W5ProLTEnowaTarcza.jpg

 

Rozwiązanie
Piwkoo
Voyager
Opcje
Czy nie chodzi przypadkiem o to ustawienie ? Na zegarku: ustawienia >zaawansowane>wskaźnik stanuScreenshot_20231017_034846_settings_1000001754_1697507328.png
Marioosh
Apprentice
Opcje

Sensacyjne odkrycie😉 - można rzeczywiście zmienić na 2s. (szkoda, że nie na 0) i to działa! dzięki wielkie.

EDIT: po każdym włączeniu ekranu znów się na chwilę pojawia ale znika.

0 Like
Piwkoo
Voyager
Opcje
Nie wiedzieć dlaczego opcja ta nie pojawia się w aptece galaxy wearable tylko jest dostępna na zegarku, ale cieszę się że mogłem pomóc
0 Like