Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przywitaj się z użytkownikami Społeczności Samsung!

(Temat utworzony: 30-09-2016 11:26 AM)
15606 Wyświetlenia
WojtekB
Pathfinder
Opcje

Jeśli właśnie dołączyłeś do społeczności albo chcesz się zaprezentować, serdecznie Cię zapraszam do napisania postu.

 

Powiedz cześć, przedstaw się naszej społeczności, napisz coś o sobie, co Cię wyróżnia, czym się interesujesz.

 

*Pamiętaj: dbaj o swoją prywatność. 

674 Odpowiedzi
Wasil110
First Poster
Opcje

Część wszystkim

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Witaj na forum @Wasil110!


0 Like
MateuszT
Journeyman
Opcje

Hej :winking-face:

Jako że jestem tu już dość długo, postanowiłem się z wami w końcu przywitać w niekonwencjonalny sposób. Z humorem :winking-face: Zapraszam do filmu :winking-face:

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Witaj @MateuszT! Miło Cię poznać. Gratuluję pomysłu i wykonania Twojego nietuzinkowego przywitania :winking-face:


0 Like
aneroid20
First Poster
Opcje

Witam Wszystkich

Miło mi wszystkich powitać, może bym tu nie zawitał, ale ostatnio zaczelo się parę problemów z urzadzeniami "S"..

Pozdrawiam

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Cześć @aneroid20. Rozgość się na forum. Postaramy się rozwiązać Twoje problemy :winking-face:


0 Like
ZuzannaN
Pioneer
Opcje
Hejka :face-with-tears-of-joy:
Wszyscy się witają to nie mogę przejść obojętnie :smiling-face: Jestem z Wami od niedawna, ale myślę, że mogliście zauważyć moją aktywność na forum od kilku miesięcy w związku z telewizorami. Zapewniam Was, że dopiero się rozkręcam i będzie mnie tu pełno :face-with-tears-of-joy:
😋 😎



JulitaL
First Poster
Opcje
Hej hej!

Rozumiem, że sprawa dotyczy przywitania :winking-face:

A więc witam Wszystkich!

:smiling-face:
ZuzannaN
Pioneer
Opcje
Cześć @JulitaL ❤️
MateuszMM
Student
Opcje

Hej! :smiling-face:

 

Z tej strony Mateusz - nowy użytkownik - wielki fan telefonów marki Samsung - na razie z jednym postem ale to dopiero początek! :smiling-face:

 

Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów! :face-with-tears-of-joy: