Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Watch 5 Pro

(Téma vytvořeno: 15-08-2023 06:05 PM)
354 Zobrazení
zRozenLev
Pathfinder
Možnosti
Zdravím, tentokrát se zase zeptám já. Když na hodinkách otevřu jakoukoli aplikaci, např. Galerie, nebo Google Peněženku atd, tak po chvilce se mi hodí do pozadí a přes ní se mi ukážou digi. hodiny viz foto. Nevíte někdo jak a kde se to dá zrušit. Hrozně mě to vysír....... např kdyz platím na benzínce tak si otevřu aplikaci peněženky a než to obsluha připraví, tak já už tam mám ty blbé hodiny. Díky za info

image


11 Odpovědi
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Zdravím @zRozenLev

Pamatuji, že už to někdo řešil, buď je to AOD nebo Spořič displeje


fajn-Snek-podpis-B


zRozenLev
Pathfinder
Možnosti
Tak jestli je spořič, tak je to v háji, ten je nejvíc na 1 min. Díky za info, mrku ještě na AOD
0 Like
FRENKY22
Hotshot
Možnosti
Je to kombinace aod, casoveho limitu displeje a casoveho limitu pro ukonceni aplikace na pozadi. Pokud mate aod vyple, tak se displej po uplynuti casoveho limitu uplne vypne.
Pokud je aod zaple (a zaroven na obrazovce je neco jineho nez cifernik), tak se zobrazi toto.
Dale do toho vstupuje timeout pro ukonceni aplikace na pozadi. Jakmile ten uplyne (a spustena aplikace "pod mlhou" se ukonci) , zobrazi se standardni aod cifernik.
zRozenLev
Pathfinder
Možnosti
Tak AOD to není, když vypnu AOD, tak se display vypne.
0 Like
FRENKY22
Hotshot
Možnosti
Vzdyt vam to pisu ...
0 Like
zRozenLev
Pathfinder
Možnosti
Jj máte pravdu
0 Like
zRozenLev
Pathfinder
Možnosti
Děkuji. Takže vlastně s tím nejde nic dělat. Zjistil jsem, že se mi ta mlha hodí i když otocím zápěstím
0 Like
FRENKY22
Hotshot
Možnosti
Ano, to souvisi s gestem (ktere nelze vypnout) "odvraceni" hodinek. Toto gesto zhasina displej, nebo spousti aod (pokud jej mate zaple)
0 Like
zRozenLev
Pathfinder
Možnosti
No právě, že gesta mám vypnutá.
0 Like